Irlandia Północna - Słowacja

0

Spotkanie Irlandczyków ze Słowakami powinno mieć wyrównany charakter. Słowacy w 6 meczach eliminacji odnieśli aż pięć zwycięstw i niespodziewanie prowadzą w tabeli grupy 3.

  • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Piłka nożna

Irlandia Północna - Słowacja w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Spotkanie Irlandczyków ze Słowakami powinno mieć wyrównany charakter. Słowacy w 6 meczach eliminacji odnieśli aż pięć zwycięstw i niespodziewanie prowadzą w tabeli grupy 3. Przed własną publicznością wygrali już z Polakami, Słoweńcami i piłkarzami z San Marino, pokonali także 2:1 Irlandczyków. Jeśli w środę podopieczni Vladimira Weissa znów wygrają w Irlandii Północnej, awans do MŚ będą mieć już na wyciągnięcie ręki.

Nieco bardziej wyrównany charakter powinno mieć spotkanie Irlandczyków ze Słowakami. Nasi wschodni sąsiedzi w pierwszych sześciu meczach eliminacji odnieśli aż pięć zwycięstw i niespodziewanie prowadzą w tabeli grupy 3. Słowacy przed własną publicznością wygrali już z Polakami, Słoweńcami i piłkarzami z San Marino, pokonali także 2:1 Irlandczyków. Jeśli w środę podopieczni Vladimira Weissa znów wygrają z "Wyspiarzami", awans na mundial będą mieć już na wyciągnięcie ręki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×