Irlandia - Polska

0

Polacy zagrają w Dublinie z Irlandczykami w pojedynku o punkty eliminacji przyszłorocznych ME. Jeśli biało-czerwoni piłkarze zwyciężą, utrzymają pierwszą pozycję w grupie D.

  • Czas trwania: 130 minut, Gatunek: Piłka nożna

Irlandia - Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Jeśli biało-czerwoni piłkarze zwyciężą, utrzymają pierwszą pozycję w grupie D oraz przewagę nad Niemcami i Szkotami, którzy najprawdopodobniej pokonają odpowiednio Gruzinów i Gibraltarczyków. Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak i koledzy zdecydowanie zmniejszą w ten sposób szanse Irlandczyków na walkę o awans do ME. Ale wyspiarscy gracze będą trudnymi przeciwnikami. W 2014 roku zremisowali z Niemcami 1:1.

Komentarze

Skomentuj
  • WiernyKibic (gość)

    Polacy Do Boju !!!

    29.03.2015 20:14
  • SŁAWEK (gość)

    kurde szkoda czasu na to

    29.03.2015 11:53
  • liza (gość)

    ...mogwily... napisał:

    jak zwykle polaczki-patałachy dostaną mocno w tyłek, szkoda czasu antenowego, pieniędzy i czasu przed telewizorem. zbieranina paraliży w ułomnej pogoni zza piłką... żenua, szkoda czasu patrzeć na te wypociny

    Źle ci tutaj ? to spadaj !

    29.03.2015 11:06
  • Polska!!! (gość)

    ...anty_mogwily... napisał:

    W Polsce mieszkają Polacy - jesteśmy dumnym narodem i dajemy w mordę takim, co nas obrażają. Więc się tu nie udzielaj trollu!

    Jak to było w dowcipie - "Mówię po polsku - a jaka jest twoja super-moc?"

    http://reduta-dobrego-imienia.pl/

    29.03.2015 10:32
  • anty_mogwily... (gość)

    W Polsce mieszkają Polacy - jesteśmy dumnym narodem i dajemy w mordę takim, co nas obrażają. Więc się tu nie udzielaj trollu!

    29.03.2015 10:27
  • jołłłł (gość)

    Pay Per View czy za darmo?

    28.03.2015 03:01
  • bvnbvnvb polszmat (gość)

    dziwne... a myślałem że mecz jest w niedziele a nie w czwartek.....

    21.03.2015 18:44
  • kolo (gość)

    do ...mogwily... Tę opinię wsadz sobie między swoje cztery litery

    06.02.2013 20:20
  • Pijok (gość)

    ...mogwily... napisał:

    jak zwykle polaczki-patałachy dostaną mocno w tyłek, szkoda czasu antenowego, pieniędzy i czasu przed telewizorem. zbieranina paraliży w ułomnej pogoni zza piłką... żenua, szkoda czasu patrzeć na te wypociny

    Przemawia za tobą zazdrość :> Ja się często wkurzam na naszych kopaczy, ale z czasem mi przechodzi.

    06.02.2013 20:19
  • Vava (gość)

    No Panowie 5:0 Dla POLSKI

    06.02.2013 19:52
  • mogwily... (gość)

    jak zwykle polaczki-patałachy dostaną mocno w tyłek, szkoda czasu antenowego, pieniędzy i czasu przed telewizorem. zbieranina paraliży w ułomnej pogoni zza piłką... żenua, szkoda czasu patrzeć na te wypociny

    06.02.2013 19:13
  • kaczy (gość)

    no to jedziemy z nimi :D