Isle of Man - TT 2017

Podsumowanie, Wielka Brytania

Zawody na wyspie Man to najsłynniejsze drogowe motocyklowe wyścigi na świecie. Isle of Man TT podzielone jest na tydzień treningowy i kwalifikacyjny. W drugim tygodniu odbywają się wyścigi.

 • Gatunek: Sporty motocyklowe

Isle of Man - TT 2017 w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Dzisiaj 02:05 Odcinek 9

  Motowizja

 • Powtórka

  Sobota 03.10.2020 02:05 Odcinek 9

  Motowizja

 • Powtórka

  Poniedziałek 05.10.2020 02:00 Odcinek 10

  Motowizja

 • Powtórka

  Środa 07.10.2020 02:05 Odcinek 11

  Motowizja

 • Powtórka

  Piątek 09.10.2020 02:05 Odcinek 12

  Motowizja

Opis programu

ZwińRozwiń

Zawody na wyspie Man to najsłynniejsze drogowe motocyklowe wyścigi na świecie. W tym roku impreza z cyklu Tourist Trophy rozegrana została w dniach od 27 maja do 9 czerwca. Isle of Man TT podzielone jest na tydzień treningowy i kwalifikacyjny. W drugim tygodniu odbywają się wyścigi. W tym roku wielkim nieobecnym był John McGuinness. Brytyjczyk nie startował na wyspie Man z powodu złamania nogi. W zespole Hondy miał stworzyć duet marzeń z inną legendą TT - Guyem Martinem.

Wyścigi motocyklowe na wyspie Man - sezon 2017 - najsłynniejsze drogowe motocyklowe wyścigi na świecie. W tym roku impreza z cyklu Tourist Trophy rozegrana została w dniach od 27 maja do 9 czerwca. Isle of Man TT podzielone jest na tydzień treningowy i kwalifikacyjny. W drugim tygodniu odbywają się wyścigi. W tym roku wielkim nieobecnym był John McGuinness. Brytyjczyk nie startował an wyspie Man z powodu złamania nogi w wypadku, do którego doszło na dwa tygodnie przed imprezą, podczas wyścigu North West 200. W zespole Hondy miał swtorzyć duet marzeń z inną legendą TT - Guyem Martinem. W godzinych programach na antenie Motowizji zobaczycie podsumowania z wyścigów poszczególnych kategorii, pokażemy Wam sylwetki zawodników, przedstawimy najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić podczas pobytu na wyspie Man. W programie również historia wyścigów, analizy, statystyki i komentarze. Isle of Man TT 2017 w Motowizji to pozycja obowiązkowa dla każdego fana motocykli sportowych!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×