Jeździectwo: Mistrzostwa Europy seniorów w WKKW w Le Pin-au-Haras

Equestrian Sport: FEI Eventing European Championship for Seniors in Le Pin-au-Haras, Francja 2023

Mistrzostwa Europy w WKKW cieszą się dużym prestiżem w świecie jeździectwa. Tym razem seniorzy rywalizować będą w okolicach francuskiej miejscowości Le Pin-au-Haras. Polskę reprezentować będzie Joanna Pawlak na koniu Fantastic Frieda.

  • Czas trwania: 78 minut, Gatunek: Jeździectwo

Jeździectwo: Mistrzostwa Europy seniorów w WKKW w Le Pin-au-Haras w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Mistrzostwa Europy w WKKW cieszą się dużym prestiżem w świecie jeździectwa. Tym razem seniorzy rywalizować będą w okolicach francuskiej miejscowości Le Pin-au-Haras. Od uczestników i ich koni wymaga się wyśmienitego przygotowania fizycznego, doskonałej koordynacji i idealnej współpracy człowieka i zwierzęcia. Program obejmuje ujeżdżenie, próbę terenową i konkurs skoków. Polskę reprezentować będzie Joanna Pawlak na koniu Fantastic Frieda. Faworytami zmagań są Brytyjczycy.

Mistrzostwa Europy w jeździectwie FEI to prestiżowe zawody, podczas których rywalizują najlepsi jeźdźcy z całego kontynentu. Wydarzenie to przyciąga tysiące widzów i zaskakuje każdego swoją niezwykłą atmosferą. W trakcie mistrzostw odbywają się różne konkurencje, takie jak skoki przez przeszkody, ujeżdżenie czy cross country. To niezwykłe widowisko łączy w sobie połączenie siły, zwinności i elegancji, tworząc niezapomniane emocje dla zarówno zawodników, jak i publiczności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×