Konfrontacja Sztuk Walki 48 w Lublinie

KSW,

Czterdziesta ósma gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w lubelskim Globusie. W najważniejszym pojedynku zmierzą się Roman Szymański i Salahdine Parnasse, zawodnicy kategorii piórkowej.

 • Gatunek: MMA

Konfrontacja Sztuk Walki 48 w Lublinie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Czterdziesta ósma gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w lubelskim Globusie. W najważniejszym pojedynku Roman Szymański i Francuz Salahdine Parnasse zmierzą się o tymczasowy pas mistrza organizacji w kategorii piórkowej. Ponadto Łukasz Jurkowski i Chorwat Stjepan Bekavac będą rywalizować w kategorii półciężkiej po prawie czternastu latach od pierwszej walki, którą wygrał zawodnik z Bałkanów, a Gracjan Szadziński i Marian Ziółkowski skrzyżują rękawice w kategorii lekkiej. Rozegrane zostaną też trzy inne pojedynki.

Wielka gratka dla miłośników mieszanych sztuk walki. Już 27 kwietnia, na żywo w Polsacie i Polsacie Sport transmisja gali KSW 48. Po raz pierwszy największa organizacja MMA w Europie zawita do Lublina. W najważniejszych walkach wieczoru kibice obejrzą starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim, a Salahdine'em Parnasse, oraz Łukasza Jurkowskiego, którego rywalem w rewanżowym pojedynku za porażkę sprzed 14 lat będzie Stjepan Bekavac.

Komentarze

Skomentuj
 • Podpis

  Gustowna plama pod pachą

  27.04.2019 20:00
 • Patrycja fryda (gość)

  No ale masz siusiaka

  27.04.2019 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×