Legia Warszawa - Widzew Łódź

Przypomnienie rewelacyjnego meczu Widzewa Łódź z Legią Warszawa. Było to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w polskim futbolu. O zwycięstwie gości zadecydowały ostatnie minuty spotkania.

Czas trwania:160 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Sport/Piłka nożna

Legia Warszawa - Widzew Łódź w telewizji

Opis programu

Przypomnienie rewelacyjnego meczu Widzewa Łódź z Legią Warszawa. Było to spotkanie przedostatniej kolejki rozgrywek ligowych, które miało zdecydować o tym, komu przypadnie tytuł Mistrza Polski. Do 88. minuty Legia prowadziła 2:0, jednak potem padły dwie bramki na korzyść gości, doprowadzające do remisu. Kolejny celny strzał ze strony drużyny z Łodzi zadecydował o wyniku meczu. Widzew został Mistrzem Polski, natomiast Legia na długo zapamiętała poniesioną klęskę. Dla kibiców było to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w polskim futbolu.