Magazyn eliminacji UEFA Euro

Najpiękniejsze gole, Polska

Magazyn omawiający turniej kwalifikacyjny UEFA Euro. W programie znajdą się: zapowiedzi spotkań, analizy sytuacji meczowych, sylwetki zawodników oraz wywiady z ekspertami w dziedzinie futbolu.

 • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Magazyn piłkarski

Magazyn eliminacji UEFA Euro w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W eliminacjach 17. piłkarskich mistrzostw Europy wezmą udział reprezentacje narodowe z 53 europejskich federacji krajowych, które powalczą o 20 miejsc dających prawo występu w finałach. O pozostałych 4 miejscach zadecyduje rozgrywana od 2018 r. Liga Narodów UEFA. Magazyn omówi kwalifikacje UEFA Euro 2020. W programie znajdą się: zapowiedzi spotkań, analizy sytuacji meczowych, sylwetki zawodników oraz wywiady z ekspertami w dziedzinie futbolu.

W eliminacjach 16. piłkarskich mistrzostw Europy 2020 roku wezmą udział reprezentacje narodowe z pięćdziesięciu pięciu europejskich federacji krajowych, które powalczą o dwadzieścia miejsc dających prawo występu w finałach. O pozostałych czterech miejscach zadecyduje rozgrywana od 2018 r. Liga Narodów UEFA. Turniej finałowy rozegrany zostanie w nowej formule. Magazyn omówi kwalifikacje UEFA Euro 2020. W programie znajdą się: zapowiedzi spotkań, analizy sytuacji meczowych, sylwetki zawodników oraz wywiady z ekspertami w dziedzinie futbolu.

Komentarze

Skomentuj
 • Szymon (gość)

  Ci to nastawili ten magazyn na polsat sport extra to pedały i dziady i kurwy Jebane i kurwy pedały. Bo jeśli tego magazynu nie będzie na Polsacie sport extra a ja chcę.

  06.09.2019 13:05
 • Szymon (gość)

  Kurwa skasujcie to z Polsatu sport extra bo nie wiem jak mam na stawiać. Więc pedały skasuj cie to z Polsatu sport extra

  05.09.2019 17:11

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×