Magazyn Eredivisie

Eredivisie, Holandia

W programie podsumowanie ostatniej kolejki Eredivisie. Widzowie zobaczą skróty wszystkich spotkań oraz bramki. Nie zabraknie głębszych analiz, ciekawostek, wywiadów z zawodnikami i trenerami.

 • Gatunek: Magazyn piłkarski

Magazyn Eredivisie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie podsumowanie ostatniej kolejki Eredivisie. Widzowie zobaczą skróty wszystkich spotkań oraz bramki. Nie zabraknie głębszych analiz, ciekawostek, wywiadów z zawodnikami i trenerami oraz krótkich reportaży. W holenderskiej ekstraklasie występuje 18 zespołów. Mistrz zdobywa prawo gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA, wicemistrz - prawo gry w 2. rundzie kwalifikacji LM UEFA, 3. zespół walczy w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji Europy UEFA.

W programie podsumowanie ostatniej kolejki Eredivisie. Widzowie zobaczą skróty wszystkich spotkań oraz bramki. Nie zabraknie głębszych analiz, ciekawostek, wywiadów z zawodnikami i trenerami oraz krótkich reportaży. W holenderskiej ekstraklasie występuje 18 zespołów. Mistrz zdobywa prawo gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów, wicemistrz - prawo gry w 3. rundzie eliminacji LM, zespoły z miejsc 3. i 4. walczą w Lidze Europejskiej, zespoły z miejsc od 5. do 8. rozgrywają mecze play-off o prawo startu w Lidze Europejskiej.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×