Manchester United - AC Milan

0

Widzowie zobaczą rewanżową rywalizację Manchesteru United z Milanem. W pierwszym meczu, który rozegrano 16 lutego na San Siro, niespodziewanie wygrała ekipa MU 3:2.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Piłka nożna

Manchester United - AC Milan w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Widzowie zobaczą rewanżową rywalizację Manchesteru United z Milanem. W pierwszym meczu, który rozegrano 16 lutego na San Siro, niespodziewanie wygrała ekipa MU 3:2. W 3. minucie Ronaldinho dał prowadzenie mediolańczykom, a Paul Scholes wyrównał w 36. W drugiej połowie znakomicie zaprezentował się Wayne Rooney, strzelając bramki w 66. i 74. minucie. W 85. minucie Clarence Seedorf trafił dla Milanu. Wynik konfrontacji pozostaje otwarty. Będzie to pierwszy mecz Davida Beckhama na Old Trafford w innej ekipie niż Manchester United.

Komentarze

Skomentuj
  • bialy (gość)

    tutaj mysle ze budziet 3-3 i mu przejdzie ale bardzo chcem zeby barcefulona odpadla a real wygral LM

    10.03.2010 20:19
  • MU MILAN CIOTY (gość)

    Jestescie jebanymi frajerami walacymi kloca do talerza cioty jebane w pizde kurwa.. MU MISTRZEM ! ! ! ! MILAN WYPIERDALAAAAC Kondony dmuchac

    10.03.2010 20:04
  • JEBAĆ MILAN (gość)

    MILAN TO PEDAŁY W DUPE JEBANE I CHUJ WAM FANOM W PIZDE hahaha

    10.03.2010 20:03
  • JEBAĆ MILAN (gość)

    MILAN TO PEDAŁY W DUPE JEBANE I CHUJ WAM FANOM W PIZDE hahaha

    10.03.2010 20:02
  • lukas (gość)

    niespodziewanie, naprawde niespodziewanie, kto to pisze

    10.03.2010 19:35
  • WILK (gość)

    MU WYGRA

    10.03.2010 19:21
  • ... (gość)

    MU wygrAAAAA

    10.03.2010 19:16
  • dawid (gość)

    jakie pedały milan wygra 4:3

    10.03.2010 18:31
  • lechu (gość)

    ŻAL MI WAS MU WYGRA HAHAHA

    10.03.2010 17:50
  • LECHU (gość)

    MU DO BOJU DACIE RADE :)

    10.03.2010 17:48
  • mufc (gość)

    dokładnie... niespodziewanie, Glory, glory! MAN UNITED!!!

    10.03.2010 17:33
  • matt (gość)

    ahhaha "niepodziewanie" żal , milan to nie jest druzyna

    10.03.2010 15:44
  • Slim Shady (gość)

    AC Milan to silna ekipa, pokonają MU i wygrają całą Ligę Mistrzów ;D

    10.03.2010 15:28
  • Ernest (gość)

    Manchester United pokana AC Milan 2-0

    10.03.2010 13:29
  • Piotr (gość)

    Girondins Bordeaux pokona w finale LM Real Madryt. A Hamburg Sport Verain-HSV, zdobędzie Ligę europejską. A Manchester wyeliminuje AC Milan.

    10.03.2010 08:26
  • Kibic (gość)

    Jako kibic Manchesteru United, nie powinienem mieć żadnych wątpliwości kto wygra mecz, jednak mam złe przeczucia, że Milan nam strzeli kilka bramek i awansuje... To będzie mecz bardzo emocjonujący, jednak mam nadzieję, że zwycięski dla United ;-)

    10.03.2010 07:53
  • g (gość)

    co wy gadacie najlepszy Real Madryt i tyle MU też

    09.03.2010 18:33
  • piotrek kaczor (gość)

    ronaldinho wymiata i milan wygra 10 -0 a ronaldinho strzeli5 brameki david bekcham 5

    09.03.2010 17:05
  • lechu (gość)

    jeżeli ktoś uwarza że milan wygra to jest w błędzie

    09.03.2010 15:46
  • Batman (gość)

    A ja wierze,że Milan wygra.Lubie ich bo tam gra Ronaldinho i David Backham.Ich styl gry jest ładny:)MIlan.........................

    09.03.2010 10:54
NowszeStarsze