Manchester United - AC Milan

0

Widzowie zobaczą rewanżową rywalizację Manchesteru United z Milanem. W pierwszym meczu, który rozegrano 16 lutego na San Siro, niespodziewanie wygrała ekipa MU 3:2.

• Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Piłka nożna

Manchester United - AC Milan w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Widzowie zobaczą rewanżową rywalizację Manchesteru United z Milanem. W pierwszym meczu, który rozegrano 16 lutego na San Siro, niespodziewanie wygrała ekipa MU 3:2. W 3. minucie Ronaldinho dał prowadzenie mediolańczykom, a Paul Scholes wyrównał w 36. W drugiej połowie znakomicie zaprezentował się Wayne Rooney, strzelając bramki w 66. i 74. minucie. W 85. minucie Clarence Seedorf trafił dla Milanu. Wynik konfrontacji pozostaje otwarty. Będzie to pierwszy mecz Davida Beckhama na Old Trafford w innej ekipie niż Manchester United.