Michał Cieślak - Youri Kayembre Kalenga: walka w wadze lekkociężkiej

Friday Boxing Night w Legionowie, Polska 2019

Podczas Friday Boxing Night w Arenie Legionowo Michał Cieślak (17 zwycięstw, w tym 11 przez KO) zmierzy się z byłym tymczasowym mistrzem świata WBA w wadze lekkociężkiej, Youri Kayembre Kalengą.

  • Gatunek: Boks

Michał Cieślak - Youri Kayembre Kalenga: walka w wadze lekkociężkiej w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas Friday Boxing Night w Arenie Legionowo Michał Cieślak (17 zwycięstw, w tym 11 przez KO) zmierzy się z byłym tymczasowym mistrzem świata WBA w wadze lekkociężkiej. Youri Kayembre Kalenga (23 zwycięstwa, w tym 16 przez KO, 5 porażek, w tym 2 przez KO) z Demokratycznej Republiki Konga to najtrudniejszy rywal w karierze niepokonanego na zawodowym ringu pięściarza z Radomia. Warto przypomnieć, że Cieślak przynajmniej od trzech lat wymieniany jest w gronie polskich kandydatów do najważniejszych trofeów w kategorii lekkociężkiej.

Podczas Friday Boxing Night w Arenie Legionowo Michał Cieślak zmierzy się w walce z byłym Mistrzem Świata interim WBA w wadze junior ciężkiej, Yourim Kalengą. To najtrudniejszy rywal w karierze niepokonanego na zawodowych ringach pięściarza z Radomia. A warto przypomnieć, że Michał Cieślak przynajmniej od trzech lat wymieniany jest w gronie polskich kandydatów do sukcesów na arenie międzynarodowej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×