Michał Materla - Rousimar Palhares

Konfrontacja Sztuk Walki 36 w Zielonej Górze 01.10.2016 - walka w wadze średniej,

Podczas trzydziestej szóstej gali Konfrontacji Sztuk Walki na ringu zostanie rozegranych dziewięć pojedynków. W najważniejszym zmierzą się Michał Materla i Rousimar Palhares.

  • Gatunek: MMA

Michał Materla - Rousimar Palhares w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas trzydziestej szóstej gali Konfrontacji Sztuk Walki na ringu zostanie rozegranych dziewięć pojedynków. W najważniejszym zmierzą się Michał Materla i Rousimar Palhares, zawodnicy wagi średniej, którzy specjalizują się w brazylijskim jiu-jitsu. Tomasz Narkun i Rameau Thierry Sokoudjou oraz Mateusz Gamrot i Renato Gomes Gabriel będą rywalizować o tytuły mistrzowskie KSW odpowiednio w kategoriach półciężkiej i lekkiej. Ponadto Michał Kita i Michał Włodarek spotkają się w wadze ciężkiej.

Wśród największych gwiazd w trzech walkach wieczoru zobaczymy Michała Materlę, który wykona kolejny krok na drodze do odzyskania utraconego pasa KSW w wadze średniej, oraz najmłodszych mistrzów Federacji -Tomasza Narkuna i Mateusza Gamrota, którzy będą bronić swoich tytułów. Walkę w klatce w wadze ciężkiej stoczy również zabrzanin Michał Kita.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×