Motoikony

Waldemar Marszałek, Polska 2024

Bohaterem odcinka jest Robert Mucha, były kierowca rajdowy, który wykonywał zawód prawnika. Wielokrotnie zdobył tytuł mistrza Polski, a ma w dorobku też zwycięstwo w klasie w Rajdzie Monte Carlo za kierownicą samochodu marki Fiat 125p.

 • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Magazyn sportów motorowych

Motoikony w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Dzisiejszym bohaterem serii "Motoikony" jest Robert Mucha - były kierowca rajdowy będący z zawodu prawnikiem. Wielokrotny mistrz Polski na swoim koncie ma między innymi zwycięstwo w klasie w Rajdzie Monte Carlo za kierownicą Polskiego Fiata 125p.

Kolejnym bohaterem Motoikon jest Artur Skwarzyński. Startował w Formule Polonia, potem w Pucharze Pokoju i Przyjaźni na Estonii 21. Był mistrzem Polski w formule Easter i Formule Mundial, kilkakrotnie był wicemistrzem w klasie E2. W sezonach 1993-1994 zajął drugie miejsce w klasyfikacji GSMP w grupie E. W roku 1995 roku zajął trzecie miejsce w klasie E-1600 wyścigów płaskich, zadebiutował również w Pucharze Cinquecento Sporting. W sezonie 1996 był trzeci w klasie E2 wyścigów górskich. Po zakończeniu kariery sportowej był członkiem zarządu Automobilklubu Rzemieślnik.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×