Napoli - Lazio

Serie A, Włochy

W drużynie gospodarzy swój pierwszy mecz rozegra Krzysztof Piątek, który w środę trafił do słynnego klubu z Mediolanu z Genoi CFC.

 • Gatunek: Piłka nożna

Napoli - Lazio w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Krzysztof Piątek na boiskach Serie A TIM zdobył już 13 bramek, ale o kolejne trafienia w konfrontacji z neapolitańczykami nie będzie łatwo, bo goście tracą w tym sezonie średnio mniej niż jednego gola na spotkanie. Z kolei w zespole gości wystąpi Arkadiusz Milik, który jest w znakomitej formie i tydzień wcześniej pięknym strzałem z rzutu wolnego zapewnił swojej ekipie wygraną 2:1 z SS Lazio. W kadrze Niebieskich nie zabraknie też Piotra Zielińskiego, zdobywcy dwóch bramek w sierpniowym meczu z Milanem.

Krzysztof Piątek na boiskach Serie A TIM zdobył już 13 bramek, ale o kolejne trafienia w konfrontacji z neapolitańczykami nie będzie łatwo, bo goście tracą w tym sezonie średnio mniej niż jednego gola na spotkanie. Z kolei w zespole gości wystąpi Arkadiusz Milik, który jest w znakomitej formie i przed tygodniem pięknym strzałem z rzutu wolnego zapewnił swojej ekipie wygraną 2:1 z S.S. Lazio. W kadrze Azzurrich nie zabraknie też Piotra Zielińskiego, zdobywcy dwóch bramek w ostatnim, sierpniowym starciu z Milanem.

Komentarze

Skomentuj
 • Juzek (gość)

  Co za ciule...

  Milan - Napoli

  26.01.2019 18:46
 • dsa (gość)

  milan napoli wy gelejzy

  26.01.2019 17:41
 • gość (gość)

  Spi ta Kurierowska korekta czy brak kontroli

  26.01.2019 10:34
 • łakamakafon (gość)

  Milan - Napoli !!! a nie Napoli - Lazio

  25.01.2019 15:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×