PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga, Polska 2020

Widzowie zobaczą mecz czołowych drużyn PlusLigi. Ostatnim razem, gdy PGE Skra i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzyły się w Bełchatowie, miejscowi zawodnicy zwyciężyli 3:2 (25:21, 25:17, 25:27, 21:25, 15:10).

  • Gatunek: Siatkówka

PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie zobaczą mecz czołowych drużyn PlusLigi. Ostatnim razem, gdy PGE Skra i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzyły się w Bełchatowie, miejscowi zawodnicy zwyciężyli 3:2 (25:21, 25:17, 25:27, 21:25, 15:10). I tym razem razem zmagania powinny być podobnie emocjonujące. Na parkiecie powinni wystąpić między innymi przyjmujący Milad Ebadipur i środkowy Norbert Huber w składzie gospodarzy oraz atakujący Łukasz Kaczmarek i przyjmujący Aleksander Śliwka.

PlusLiga to jedna z najlepszych lig siatkarzy w Europie. W zmaganiach uczestniczy 14 drużyn, które najpierw rozgrywają mecze systemem kołowym w fazie zasadniczej. W fazie play-off odbywają się ćwierćfinały, a później półfinały oraz pojedynki o tytuł mistrzowski, o miejsca 3., 5-8 i 9-12. 13. ekipa kończy występy w fazie zasadniczej. Ostatni zespół tej fazy spada do niższej klasy rozgrywkowej. 3 najlepsze drużyny sezonu otrzymują prawo występu w Lidze Mistrzów CEV, a kolejna ekipa w Pucharze Challenge mężczyzn.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×