Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin

LOTTO Ekstraklasa,

Tym razem KGHM Zagłębie Lubin zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Piłkarze z województwa dolnośląskiego powinni bez większych problemów uzyskać trzy punkty. Miedziowi dość przyzwoicie spisują się w rywalizacji ligowej i zapewne awansują wiosną do grupy mistrzowskiej.

 • Czas trwania: 113 minut, Gatunek: Piłka nożna

Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

Tym razem KGHM Zagłębie Lubin zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Piłkarze z województwa dolnośląskiego powinni bez większych problemów uzyskać trzy punkty. Miedziowi dość przyzwoicie spisują się w rywalizacji ligowej i zapewne awansują wiosną do grupy mistrzowskiej. Miejscowi natomiast grają bardzo słabo, mają wyraźną stratę do pierwszego zespołu znajdującego się nad strefą spadkową i jeśli nie poprawią bilansu, w maju 2018 roku najprawdopodobniej stracą miejsce w LOTTO Ekstraklasie.

Komentarze

Skomentuj
 • Gryfus (gość)

  Obecny bilans bramkowy Pogoni to 30 bramek strzelonych i 24 stracone, a Zagłębia 25 strzelone i 20 straconych. Sugerowałbym więc osobie opisującej mecze o aktualizację danych - w tym sezonie to Pogoń ma lepszy atak a Zagłębie obronę a odwrotnie to może było w poprzednich sezonach

  09.12.2016 15:09

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×