Polska - Francja

0

Polska - Francja w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
  • Edziu5 (gość)

    Komuś coś się pomyliło z Siatkówka ale to nie ważne. Mam nadzieje ze wygramy. Zawsze za Polską.

    15.01.2014 19:11
  • Patryk (gość)

    Obstawiłem na naszych Kochanych Polaczków 100 złotych, mam szansę wygrać 340 zł. Polska Górą!

    09.06.2011 19:54
  • ::Adijen Zloty HeadShooter::. (gość)

    Będzie ostr00,DD

    09.06.2011 18:57
  • polll (gość)

    moim zdaniem będzie 3 do 1 dla francji ale trzymam kciuki za naszych

    09.06.2011 15:25
  • ... (gość)

    EL Polaco jak możne być remis dla Francji?? lol

    09.06.2011 15:20
  • ksproboszcz

    kasiore biora jak zloto on za taki jeden mecz wezmie tyle ile ty zarobisz przez caly rok szkoda gadac czym sie tu podniecac ze ludzie kasiore bije a maluczcy sie tym podniecaja wszyscy kasiore na tyn robia jak zloto tylko ty widzu placisz!!!!!!!!!!!!!!

    09.06.2011 14:07
  • ksproboszcz

    kasiore biora jak zloto on za taki jeden mecz wezmie tyle ile ty zarobisz przez caly rok szkoda gadac czym sie tu podniecac ze ludzie kasiore bije a maluczcy sie tym podniecaja wszyscy kasiore na tyn robia jak zloto tylko ty widzu placisz!!!!!!!!!!!!!!

    09.06.2011 14:04
  • fan (gość)

    Trudno będzie wygrać mecz bo nasza drużyna jest słaba.

    09.06.2011 11:24
  • Marti (gość)

    I to u Was lubię - jesteście prawdziwymi kibicami :) Do boju chłopaki jestem z Wami na dobre i na złe. Nie obchodzi mnie czy wygracie czy przegracie czy będzie remis, jak to mówią w Hiszpanii kibice Realu Madryt "dumni po zwycięstwie wierni po porażce" ważne jest EURO; którego nie mogę się doczekać :))

    09.06.2011 11:04
  • El Polaco (gość)

    Nie wygramy tego meczu - będzie remis dla Francji :(

    05.06.2011 21:53
  • kr3jzol (gość)

    czesc wszystkim ja tez mam nadzieje ze Polska wygra z Niemcami ale napewno wygra

    31.05.2010 16:23
  • :) (gość)

    czekam na ten mecz:) wygramy a Niemców w LŚ rezerwy nasze zmiotą z parkietu xDf

    29.05.2010 12:41
  • Loveeee (gość)

    Jade na ten mecz:D:D juz sie doczekac niemoge...

    15.05.2010 20:42
  • Fanka (gość)

    Polacy Wygrają!!!!!!!!!!

    28.01.2010 19:58
  • ooo (gość)

    Może damy rade :P

    28.01.2010 19:57
  • go go Germany (gość)

    Germany win

    28.01.2010 19:53
  • go go Germany (gość)

    Germany win

    28.01.2010 19:52
  • NEO (gość)

    POLSKA!!!POLSKA!!!POLSKA!!! francuzi do domu !!!!!!!!!!!

    28.01.2010 19:37
  • wyjebane na was!!! (gość)

    Damy rade :D Nasze Zwyciestwo,nie wazna punktacja!!!

    28.01.2010 19:28
  • REMIS (gość)

    moim zdaniem bedzie 5:5 hahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I nie satkarze tylko piłkarze reczni woły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.01.2010 19:11
NowszeStarsze