Polska - Słowenia

0

W pierwszym meczu podopieczni selekcjonera Wiktora Pysza zmierzą się z gospodarzami turnieju. W zeszłym roku Słoweńcy zajęli 2. pozycję w grupie A 1. Dywizji.

  • Czas trwania: 155 minut, Gatunek: Hokej na lodzie

Polska - Słowenia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

W MŚ 1. Dywizji wystąpi 12 drużyn podzielonych na 2 grupy. Grupa A (Austria, Japonia, Litwa, Holandia, Serbia, Ukraina) rywalizować będzie w holenderskim Tilburgu, a grupa B (Słowenia, Chorwacja, Wielka Brytania, Polska, Węgry, Korea Południowa) - w słoweńskiej Lublanie. Do elity awansują zwycięzcy grup. W pierwszym meczu podopieczni selekcjonera Wiktora Pysza zmierzą się z gospodarzami turnieju. W zeszłym roku Słoweńcy zajęli 2. pozycję w grupie A 1. Dywizji. Polacy zajęli 5. pozycję w grupie B 1. Dywizji.

Komentarze

Skomentuj
  • Michel (gość)

    zajebisty mecz

    23.01.2010 15:31
  • kasia (gość)

    cos mi sie wydaje ze sedzia byl ustawiony,,,,,,,

    22.01.2010 22:24
  • ... (gość)

    niezly meczyk, do ostatniej sekundy emocje :)

    22.01.2010 21:54
  • czesio (gość)

    biora za to taka kase ze szok. POkibicowac mozna ale nie ma sie co podniecac

    22.01.2010 20:10
  • Jakub (gość)

    ... napisał:

    a wiadomo kogo powołał???

    dobrych zawoników

    22.01.2010 19:51
  • Wampir (gość)

    Szmal i Polska kontra Słowenia:)

    22.01.2010 18:57
  • biskup (gość)

    damy rade:D

    22.01.2010 17:57
  • wuefmen (gość)

    Złoto dla Naszych, reszta to statyści !!!

    22.01.2010 17:52
  • ... (gość)

    krol jest jeden ,to ,..szmal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    22.01.2010 16:12
  • Fanka (gość)

    Ludzie!!! Nasi szczypiorniści sa the best!!!! Zabierają wszystkie siły polskim piłkarzom i graja z dwojoną siłą!!! Nie mamy nawet co trzymać kciuki, bo Polacy sobie świetnie poradzą ;))))))) Pozdrawiam :-)))))

    22.01.2010 13:59
  • Fanka (gość)

    Ludzie!!! Nasi szczypiorniści sa the best!!!! Zabierają wszystkie siły polskim piłkarzom i graja z dwojoną siłą!!! Nie mamy nawet co trzymać kciuki, bo Polacy sobie świetnie poradzą ;))))))) Pozdrawiam :-)))))

    22.01.2010 13:55
  • asdasd (gość)

    jaki wlazły jaki winiarski pomyśl człowieku

    21.01.2010 21:54
  • patelnia:) (gość)

    nasi najlepsi

    21.01.2010 19:00
  • fan siatkówki (gość)

    mistrzostwa już są nasze:)) do boju POLSKA

    14.08.2009 18:50
  • Smera (gość)

    No ja jestem zdania że jedziemy na mistrzostwa świata jednak lekceważyć nie można nikogo pamiętamy chyba wszyscy jak było na mistrozstwach europy ;/ jednak bez tych filarów drużyny wierze że zajmiemy jedno z 2 miejsc premiowanych awansem

    14.08.2009 13:03
  • aa (gość)

    grzesia..rassiaka

    13.08.2009 22:52
  • Jedziemy na MŚ! (gość)

    Nasza kadra choć bez Wlazłego,Winiarskiego i Świderskiego ma potencjał i powinna awansować!

    13.08.2009 09:13
  • ... (gość)

    a wiadomo kogo powołał???

    09.08.2009 21:49