Puchar Świata - Tour de Ski w Val di Fiemme

0

Dziewiąta edycja Tour de Ski zakończy się w Val di Fiemme. W sobotę biegaczki pokonają dystans 10 kilometrów stylem klasycznym. Faworytkami są Marit Bjørgen i Therese Johaug.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Biegi narciarskie

Puchar Świata - Tour de Ski w Val di Fiemme w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Dziewiąta edycja Tour de Ski zakończy się w Val di Fiemme. W sobotę biegaczki pokonają dystans 10 kilometrów stylem klasycznym. To szansa dla Justyny Kowalczyk, by zawalczyć o wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej. Faworytkami Tour de Ski są Marit Bjørgen oraz obrończyni tytułu z poprzedniej edycji, Therese Johaug.

Komentarze

Skomentuj
  • jbk (gość)

    Jóstyś wygra z astmatyczkami bo poprostu nie bierze i jest zdrowa jak rybka .

    06.01.2013 09:14
  • Gdynia City.. (gość)

    Już za ciebie trzymamy justyno !!! - połknij tę górę i rywalki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    06.01.2013 08:38
  • mary lu... (gość)

    szkoda że nie mogę obejrzeć- będę w trasie, ale myślę wygra- trzymam kciuki!!!

    05.01.2013 07:16
  • MY (gość)

    JUSTNA JUTRO DOWALI 4 MINUTY - I NAWTE BREIVIK=NORTUG NIE POMOŻE CHOŚBY CIĄGNĄŁ TOM MAŁOM WSZE JOHŁK

    04.01.2013 22:15
  • mc (gość)

    Matołki,autor artykułu ma oczywiście rację.To o czym wy piszecie tyczy się całego TDS. Tak więc na pewno dzisiejszego biegu/9 km/ nie wygra Justyna i napewno obecne TDS wygra Justyna. Proste ? :)))

    08.01.2012 10:45
  • anarni (gość)

    ta co wybiegnie pierwsza nie znaczy ,że dobiegnie pierwsza ....druga może przecież pierwszą wyprzedzić,Justyna ma 11,5 s.przewagę nad Bjoergen ,to nic! i tak będą biegły razem ale myślę ,żę "NASZA" będzie pierwsza Polska górą...

    08.01.2012 10:09
  • Tomek (gość)

    Czy autor tego artykułu ma pojęcie o biegach? Któa pierwsza wpadnie na metę ta wygra a nie ta która bedzie miałą najlepszy czas. Po to sa premie czasowe za zwyciestwa i bonifikaty czasowe aby wyłonić zwycieżczynie turnieju która najlepiej poradziłą sobie w całym turze a nie "woziła" siena plecach koleżanek. Ile kto nad kim przewagi sobie wypracowałz takaprzewagą jutro wystartuje. A o miejsach nie decuduje czas tylko kto pierwszy wdrapie siena górę.

    07.01.2012 21:07
  • mazowiecki glina..... (gość)

    .... Pani Justyno, tak trzymać jak najdłużej i najwięcej lat ..... kto pytam się KTO ! w Polsce tyle pokazał w narciarstwie biegowym co Pani !!!!!!?

    07.01.2012 13:47
  • foksmolder (gość)

    ale bzdury w tym opisie.. Właśnie że będzie się liczyć kolejność na mecie, bo to bieg z handicapem, więc o czasie startu decydują sekundy uzbierane w poprzednich etapach i która wybiegnie pierwsza na Alpe Cermis wygra cały cykl Tour de Ski

    04.01.2012 19:27
  • Zaba (gość)

    To bieg z Justyną I bedzie na żywo

    10.01.2010 11:56
  • Zaba (gość)

    To bieg z Justyną I bedzie na żywo

    10.01.2010 11:55
  • KABE (gość)

    Czy to będzie bieg z Justyną Kowalczyk??

    09.01.2010 20:16
  • tom (gość)

    czy to na żywo?????????

    09.01.2010 16:44
  • jonsson (gość)

    Chce obejrzec

    09.01.2010 12:14