Puchar Świata w Wiśle

Konkurs indywidualny mężczyzn na HS 134,

W Wiśle Malince rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne Pucharu Świata. Kamil Stoch i koledzy mają nadzieję osiągnąć dobre wyniki przed własną publicznością.

 • Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Skoki narciarskie

Puchar Świata w Wiśle w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Włodzimierz Szaranowicz Komentarz
 • Marek Rudziński Komentarz
 • Sebastian Szczęsny Komentarz

Opis programu

W listopadzie 2018 roku rozpoczną się zmagania w czterdziestym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kamil Stoch broni prymatu w klasyfikacji generalnej i w Turnieju Czterech Skoczni. Zawodnik z Zakopanego zamierza zdobyć trzecią w karierze Kryształową Kulę. Niedawno pokazał dobrą formę podczas konkursów Letniego Grand Prix. Polscy kibice liczą również na udane starty między innymi Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i Stefana Huli. Rywalizacja w Pucharze Świata zakończy się 24 marca 2019 roku w słoweńskiej Planicy.

Komentarze

Skomentuj
 • PIS=uar (gość)

  ...degradacja umyslowa narodu :(

  18.11.2018 12:05
 • porażony poziomem tego serwisu (gość)

  "W marcu w Wiśle Malince rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne Pucharu Świata." - A transmisja z tych zawodów, co "odbędą się w marcu", będzie dzisiaj, 13 stycznia ...

  13.01.2017 03:27
 • porażony poziomem tego serwisu (gość)

  "Dzielnie sekundują mu Maciej Kot i Piotr Żyła zajmują miejsca w czołówce klasyfikacji generalnej PŚ. " - Spróbuję to skomentować w podobnym stylu: "Tak zgrabnie napisał ten "redaktor" chyba dzielnie sekunduje autorowi słynnej zagadki: na lotnisko przyleciało sto dwadzieścia odleciało ..."

  13.01.2017 03:23
 • porażony poziomem tego serwisu (gość)

  "W marcu w Wiśle Malince rozegrane zostaną dwa konkursy ..." - A transmisję z tych zawodów, co będą w marcu, zobaczymy dzisiaj, 13 stycznia ...

  13.01.2017 03:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.5 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×