Real Madryt - Rayo Vallecano

Real Madryt w meczu 16. kolejki ligi hiszpańskiej spotka się z Rayo Vallecano. "Królewscy" przed tygodniem przegrali z ekipą Villarreal, ale tym razem nie powinni mieć problemów z przeciwnikiem. Rayo w obecnym sezonie wygrało tylko cztery spotkania i znajduje się w strefie spadkowej.

Gatunek:Sport/Piłka nożna

Real Madryt - Rayo Vallecano w telewizji

Real Madryt - Rayo Vallecano - Program
  • Real Madryt - Rayo Vallecano - Program

Opis programu

Real Madryt spotkał się na własnym stadionie z ekipą Rayo Vallecano. Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszych trzydziestu minutach, gdy dwa zawodnicy drużyny gości zostali wyrzuceni z boiska. Królewscy prowadzili co prawda od trzeciej minuty 1:0, ale festiwal strzelecki rozpoczęli wtedy, gdy przyjezdni grali w dziewięciu. Gareth Bale zdobył cztery bramki, Karim Benzema trafił trzykrotnie, a Cristiano Ronaldo dwa razy pokonał bramkarza gości.