SC Braga - Moreirense FC

Gospodarze przed tygodniem w końcu odnieśli zwycięstwo w meczu ligowym. Po dwóch kolejnych porażkach piłkarze z Bragi zainkasowali komplet punktów w Setubal, choć do przerwy rywale prowadzili 1:0.

Czas trwania:120 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Sport/Piłka nożna

SC Braga - Moreirense FC w telewizji

Opis programu

Gospodarze przed tygodniem w końcu odnieśli w lidze zwycięstwo. Po dwóch kolejnych porażkach piłkarze z Bragi zainkasowali komplet punktów w Setubal, choć do przerwy to rywale prowadzili 1:0. Po zmianie stron podopieczni Sérgio Conceição wzięli się jednak ostro do pracy, strzeli trzy gole i w miarę pewnie sięgnęli po trzy "oczka". W potyczce z Moreirense powinni powiększyć swój stan posiadania o kolejny komplet punktów, przyjezdni - choć zajmują w tabeli niezłe, dziewiąte miejsce - raczej nie są bowiem rywalem, który byłby w stanie walczyć na Estádio AXA o zwycięstwo.