Slalom po niebie

Polska 2008

Opowieść o Andrzeju Bachledzie, najwybitniejszym w latach siedemdziesiątych polskim narciarzu alpejskim. Bohater opowiada o swojej rodzinie.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Reportaż

Slalom po niebie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Opowieść o Andrzeju Bachledzie, najwybitniejszym w latach siedemdziesiątych polskim narciarzu alpejskim. Bohater opowiada o swojej rodzinie, w której zamiłowanie do sportu przeplatało się z miłością do muzyki. Jego ojciec był mistrzem Polski i znanym tenorem. Syn, piąty zawodnik Igrzysk Olimpiskich w Nagano, komponuje i pisze teksty piosenek. Program zrealizowano w Zakopenem, skąd wywodzi się ród Bachledów i w Alpach Francuskich, gdzie Bachledowie kupili dom.

Film o Andrzeju Bachledzie najwybitniejszym w latach siedemdziesiątych polskim narciarzu alpejskim. Bohater opowiada o swojej rodzinie, w której zamiłowanie do sportu przeplatało się z miłością do muzyki. Jego ojciec był mistrzem Polski i znanym tenorem. Syn, piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Nagano, komponuje i pisze teksty piosenek. Film zrealizowano w Zakopanem, skąd wywodzi się ród Bachledów i w Alpach Francuskich, gdzie Bachledowie kupili dom. Sportowe i muzyczne wspomnienia, pielęgnowanie rodzinnych tradycji i piękne górskie zimowe plenery tworzą klimat tego filmu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×