Słowenia - Polska

0

W ósmym meczu eliminacji MŚ 2010 w Republice Południowej Afryki reprezentacja Polski zagra w Mariborze ze Słowenią. 6 września 2008 roku we Wrocławiu padł remis 1:1.

• Czas trwania: 110 minut, Gatunek: Piłka nożna

Słowenia - Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W 8. meczu eliminacji MŚ 2010 w Republice Południowej Afryki reprezentacja Polski zagra w Mariborze ze Słowenią. 6 września 2008 roku we Wrocławiu kadra Holendra Leo Beenhakkera zremisowała 1:1. Prowadzenie dla Polaków uzyskał obrońca Michał Żewłakow z rzutu karnego w 17. minucie, a wyrównał napastnik Zlatko Dedič w 35. minucie. Tym razem biało-czerwoni nie mogą pozwolić sobie na utratę punktów, bo w przeciwnym razie stracą szansę na awans do MŚ.

Do końca eliminacji pozostały reprezentacji Polski zaledwie trzy mecze i każde spotkanie jest na wagę awansu do mistrzostw świata, które w 2010 roku zostaną rozegrane na boiskach Republiki Południowej Afryki. Teraz reprezentacja Polski zagra na wyjeździe ze Słowenią. Z tą reprezentacją podopieczni Leo Beenhakkera zremisowali u siebie 1:1 w pierwszym meczu eliminacji.