Stefano Abatangelo - Orial Kolaj

Gala boksu zawodowego w Cattolice - walka w wadze półciężkiej o wakujący tytuł mistrza Włoch,

Widzowie zobaczą walkę, której stawką jest wakujący pas mistrza Włoch w wadze półciężkiej. Jej faworytem jest pochodzący z Albanii reprezentant Włoch Kolaj.

  • Gatunek: Boks

Stefano Abatangelo - Orial Kolaj w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie zobaczą walkę, której stawką jest wakujący pas mistrza Włoch w wadze półciężkiej. Jej faworytem jest pochodzący z Albanii, ale od dawna mieszkający w Rzymie i reprezentujący barwy Włoch Kolaj. W ostatnich pojedynkach pokonał on Attilę Orsósa, Jewgienija Andrejewsa i Paata Aduashvilego. Abatangelo nie może pochwalić się podobną serią, w ostatnich miesiącach walczył on jednak o bardziej prestiżowe tytuły - z Erikiem Skoglundem rywalizował o pas interkontynentalnego mistrza IBF, a z Jürgenem Brähmerem o mistrzowski tytuł federacji WBO.

Walka, której stawką jest wakujący pas mistrza Włoch w wadze półciężkiej. Jej faworytem jest pochodzący z Albanii, ale od dawna mieszkający w Rzymie i reprezentujący barwy Włoch Kolaj. W swoich ostatnich pojedynkach efektownie pokonał on Attilę Orsosa, Jewgienija Andrejevsa i Paata Aduashviliego. Abatangelo nie może pochwalić się podobną serią, w ostatnich miesiącach walczył on jednak o bardziej prestiżowe tytuły - z Erikiem Skoglundem rywalizował o interkontynentalny pas federacji IBF, a z Jurgenem Breahmerem o mistrzowski tytuł federacji WBO. W obu tych walkach musiał jednak uznać wyższość swoich rywali.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×