Studio Pucharu Świata

Transmisja sportowa, Polska 2022

W fińskim Lahti odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zawodnicy wystartują dwukrotnie w zawodach indywidualnych oraz w konkursie drużynowym na skoczni HS 130.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn narciarski

Studio Pucharu Świata w telewizji

ZwińRozwiń
  • Na żywo

    Niedziela 27.03.2022 11:55

    TVN

  • Na żywo

    Niedziela 27.03.2022 11:40

    Eurosport 1

  • Na żywo

    Niedziela 27.03.2022 11:10

    TVN

  • Na żywo

    Niedziela 27.03.2022 09:35

    TVN

  • Na żywo

    Niedziela 27.03.2022 09:00

    Eurosport 1

  • Na żywo

    Sobota 26.03.2022 11:45

    Eurosport 1

  • Na żywo

    Sobota 26.03.2022 11:35

    TVN

  • Na żywo

    Sobota 26.03.2022 10:30

    TVN

  • Na żywo

    Sobota 26.03.2022 09:30

    Eurosport 1

  • Na żywo

    Sobota 26.03.2022 09:20

    TVN

  • Na żywo

    Piątek 25.03.2022 15:55

    TVN

  • Na żywo

    Piątek 25.03.2022 15:45

    Eurosport 1

Opis programu

Po zakończeniu igrzysk olimpijskich w Pekinie skoczkowie wezmą udział w kolejnych zawodach indywidualnych oraz w konkursie drużynowym na skoczni HS 130 w Lahti w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zawodnicy wyjątkowo dwukrotnie wystartują w rozgrywkach indywidualnych ze względu na to, że odwołano konkurs w Sapporo 21 stycznia br. Biorąc pod uwagę ostatni wzrost formy Polaków, mogą oni liczyć się w walce o miejsca na podium.

Komentarze

Skomentuj
  • Kuba (gość)

    Zakończenie pucharu świata w Planicy? Słowenia na początku końca? Ciekawe co się szykuje..

    05.12.2021 13:55
  • Lwica (gość)

    Ta kobiecina nauczyła się w swoim rodzinnym domu tylko jednego słowa w... i bidulka w kółko je powtarza,może jest chora ,tylko jej współczuć, hi hi hi

    13.02.2021 13:08
  • Laguna (gość)

    Mareczku debilu zamknij się znawco wszystkiego!!!!!

    06.02.2021 10:10
  • Kacper (gość)

    Super

    30.01.2021 15:01
  • MartaLempart (gość)

    Wyqierdalać ze skokami , no już, już...

    30.01.2021 04:14
  • MartaLempart (gość)

    Wyqierdalać ze skokami , no już, już...

    30.01.2021 04:13
  • MartaLempart (gość)

    Wyqierdalać ze skokami , no już, już...

    30.01.2021 04:13
  • Marek (gość)

    Juz jakis czas sprawdzam ten program w skokach hehehe myslalem ze skoki sa co tydzien w innym miejscu a tutaj ciągle skaczemy w Norwegii co za debil to pisze. Pewnie typowy Janusz lub Sebastian. Jesli nie ogarniacie co sie dzieje w skokach to zajmijcie sie chodowla jedwabników..

    16.01.2021 11:41
  • Zibi (gość)

    Skoki bez emocji parodia

    16.01.2021 08:45
  • SkiJumperfan (gość)

    od dłuższego czasu każde zawody to wg telemagazynu Raw Air....żenada!!!

    15.01.2021 21:01
  • Kibicka (gość)

    Kuźwa, śmiech na sali. Dziś skoki drużynowe i to w zawodach Raw Air?!!! :) :) Ktoś kto to pisał chyba jeszcze świętuje Nowy Rok bo durnoty wypisuje!!!

    10.01.2021 16:04
  • Tele Żenada (gość)

    Każde skoki narciarskie to Norweski Raw Air???

    10.01.2021 16:00
  • Jasiek (gość)

    Po wczorajszym konkursie jestem przekonany, że staniemy na najwyższym stopniu podium

    10.01.2021 10:12
  • ROMAN SOSNA WODZISŁAW ŚLASKI (gość)

    Wstyd ni za redaktora Szczęsnego trzeba być dużym DRANIEM żeby krytykować Rosjan za song w mieście gdzie odbywają się skoki A u nas w Polsce jest najlepsze powietrze w Europie CYMBALE

    06.12.2020 13:57
  • Krk (gość)

    Za mało pieniędzy dostajecie tego nie potraficie napisać idiotyzm

    29.11.2020 12:58
  • Irena Lis (gość)

    Poczekam i zobaczę

    28.11.2020 16:25
  • Kibic (gość)

    To już kolejna wpadka - w tamtym tygodniu było tak samo opisane - żenada

    28.11.2020 15:07
  • JARK (gość)

    Redakcjo Telemagazynu - jesli macie robić takie BABOLE, to nic nie piszcie. Wystarczy opis: Skoki Narciarskie - i będzie bez błędów :)

    28.11.2020 09:55
  • ROMAN SOSNA WODZISŁAW ŚLASKI (gość)

    Piotrek jesteś B.dobry

    28.11.2020 09:14
  • piotrek (gość)

    Po wczorajszym pucharze 4 skoczni nasi zawodnicy wypadli nie najgorzej a więc myślę że pojedynczo też nie pójdzie nam źle także do boju Polacy pokażcie że nie jesteśmy najgorsi

    22.11.2020 12:42