Szwecja _ Niemcy

0

Tym razem Szwedzi zmierzą się w towarzyskiej potyczce z trzecią drużyną świata. Goście, którzy znakomicie radzą sobie w eliminacjach Euro 2012, mają więcej powodów do zadowolenia.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Piłka nożna

Szwecja _ Niemcy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Tym razem Szwedzi zmierzą się w towarzyskiej potyczce z trzecią drużyną świata. Goście, którzy znakomicie radzą sobie w eliminacjach Euro 2012, mają więcej powodów do zadowolenia. Podopieczni selekcjonera Joachima Löwa w bardzo dobrym stylu wygrali cztery spotkania eliminacyjne w grupie A i mogą z dużym spokojem przygotowywać się do wiosennej serii gier. Skandynawowie nie mają takiego komfortu, bo wygrali dwa mecze i przegrali jeden.

Tym razem Szwedzi zmierzą się w towarzyskiej potyczce z trzecią drużyną świata. Goście, którzy znakomicie radzą sobie w eliminacjach Euro 2012, mają więcej powodów do zadowolenia. Podopieczni selekcjonera Joachima Löwa w bardzo dobrym stylu wygrali cztery spotkania eliminacyjne w grupie A i mogą z dużym spokojem przygotowywać się do wiosennej serii gier. Skandynawowie nie mają takiego komfortu, bo wygrali dwa mecze i przegrali jeden. W meczu Szwecji z Niemcami należy oczekiwać wiele twardej walki. Obie drużyny znane są z tego. W przeszłości spotkały się wiele razy. Jednym z ostatnich ważnych meczów był ten rozegrany 24 czerwca 2006 roku w Monachium podczas MŚ. Wtedy Niemcy wygrali 2:0.

Komentarze

Skomentuj
  • x3dfb (gość)

    Miro na obrazku <3. Moja miłość nie grająca ;(. Nie mam Polsatu Sport Extra, zostaje net :)

    14.11.2010 22:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×