Tottenham Hotspur - Juventus FC

Liga Mistrzów UEFA - 1/8 finału,

Na londyńskim stadionie Wembley Tottenham Hotspur zmierzy się z Juventusem w rewanżowym pojedynku 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. W pierwszym meczu padł remis 2:2.

Opis programu

Na londyńskim stadionie Wembley Tottenham Hotspur zmierzy się z Juventusem w rewanżowym pojedynku 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. W pierwszym meczu, który odbył się 13 lutego w Turynie, padł remis 2:2. W początkowych minutach gry Gonzalo Higuaín zapewnił mistrzom Włoch prowadzenie 2:0, ale wicemistrzowie Anglii się nie poddali. W 35. minucie Harry Kane strzelił bramkę kontaktową, a Christian Eriksen wyrównał w 71. minucie. Piłkarzom Tottenhamu do awansu do ćwierćfinału wystarczy bezbramkowy remis.