Trans World Sport

Trans World Sport, Wielka Brytania 2023

Magazyn poświęcony najlepszym momentom i najciekawszym wydarzeniom sportowym. Autorzy nie koncentrują się na jednej dyscyplinie.

 • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Magazyn sportowy

Trans World Sport w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 16.04.2024 03:45 Odcinek 22

  Polsat 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn poświęcony najlepszym momentom i najciekawszym wydarzeniom sportowym. Autorzy nie koncentrują się na jednej dyscyplinie. Każdego tygodnia widzowie mogą poznać osiągnięcia wybitnych zawodników, zarówno tych, którzy uprawiają powszechnie znane dyscypliny, jak i tych, którzy parają się sportami nietypowymi.

Cotygodniowe zestawienie wiadomości sportowych z całego świata. Ta angielska produkcja telewizyjna to najdłużej emitowany na świecie cotygodniowy międzynarodowy program sportowy, produkowany nieprzerwanie co tydzień od 5 maja 1987 roku. Aktualnie jest pokazywany w ponad pięćdziesięciu krajach, z zasięgiem blisko dwustu milionów gospodarstw domowych. Od ponad 25 lat "Trans World Sport" prezentuje najlepszych zawodników i najważniejsze wydarzenia sportowe.

Komentarze

Skomentuj
 • Cattenacio (gość)

  Ostra wloska gra na pograniczu faul na 1-0 z ustawieniem 3-5-2 sprawdza sie przeciw african cup a copa america sobie z nia radzi eg. Zaledwie colmubia - zagranie rozwojowe dla sedziego albo przeciw video assistance referee

  01.12.2021 03:24

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×