Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów

PlusLiga, Polska 2021

28 listopada kibice obejrzą mecze siatkówki z udziałem drużyn z województwa łódzkiego. Po południu wystąpią Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów w PlusLidze, a wieczorem IŁ Capital Legionovia Legionowo i ŁKS Commercecon Łódź w Tauron Lidze.

  • Gatunek: Siatkówka

Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

28 listopada kibice obejrzą mecze siatkówki z udziałem drużyn z województwa łódzkiego. Po południu wystąpią Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów w PlusLidze, a wieczorem IŁ Capital Legionovia Legionowo i ŁKS Commercecon Łódź w Tauron Lidze. Bełchatowianie radzą sobie lepiej od trójmiejskich przeciwników, dlatego wydają się zdecydowanymi faworytami zmagań. Łodzianki prezentują podobną skuteczność jak zawodniczki z Mazowsza. Trudno im będzie odnieść zwycięstwo.

PlusLiga to jedna z najlepszych lig siatkarzy w Europie. W zmaganiach uczestniczy 14 drużyn, które najpierw rozgrywają mecze systemem kołowym w fazie zasadniczej. W fazie play-off odbywają się ćwierćfinały, a później półfinały oraz pojedynki o tytuł mistrzowski, o miejsca 3., 5., 7., 9. i 11. 13. ekipa kończy występy w fazie zasadniczej. Ostatni zespół tej fazy spada do niższej klasy rozgrywkowej. 3 najlepsze drużyny sezonu otrzymują prawo występu w Lidze Mistrzów CEV, a kolejna ekipa w Puchar CEV mężczyzn.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×