Turniej Bigger's Better 17 w Andrychowie

0

Turniej Bigger's Better 17 odbędzie się w Andrychowie. Weźmie w nim udział 8 przedstawicieli różnych stylów walki, którzy stoczą pojedynki bokserskie.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: MMA

Turniej Bigger's Better 17 w Andrychowie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Turniej Bigger's Better 17 odbędzie się w Andrychowie. Weźmie w nim udział 8 przedstawicieli różnych stylów walki, którzy stoczą pojedynki bokserskie. Wystąpią: Polacy Tomasz Szczepkowski i Wojciech Jastrzębski, Niemcy Konstantin Airich, Władimir Toktaszynow i Aleksiej Mogylewski, Rumuni Porcoi Tiberiu i Ionel Osvat oraz Litwin Siergiej Masłobojew. Airich jest głównym faworytem imprezy. Niemiecki pięściarz o bogatym rekordzie amatorskim i zawodowym wygrał już jedną z edycji Bigger's Better. Odbędzie się też walka w kich boxingu.

Turniej Bigger's Better 17 odbędzie się w Andrychowie. Weźmie w nim udział 8 przedstawicieli różnych stylów walki, którzy stoczą pojedynki bokserskie. Wystartują Polacy: trenujący K-1 Tomasz Szczepkowski (siedmiokrotny mistrz Polski w kick boxingu) oraz wszechstronny Wojciech Jastrzębski, który trenował m.in. kickboxing, a ostatnio postawił na boks. Ich rywalami będą: Władimir Toktaszynow, Aleksiej Mogylewski i Konstantin Airich (Niemcy), Porcoi Tiberiu i Ionel Osvat (Rumunia) oraz Siergiej Masłobojew. Zdecydowanie najgroźniejszy powinien być Airich. Niemiecki pięściarz o bogatym rekordzie amatorskim i zawodowym wygrał już jedną z edycji Bigger's Better. Każda walka turniejowa rozgrywać się będzie na zmodyfikowanych zasadach bokserskich. Dozwolony jest m.in. stosowany w walkach K-1 tzw. backfist (uderzenie pięścią z obrotu), a rywalizacja będzie się toczyć na dystansie trzech, trzyminutowych rund. W finale, w przypadku remisu, możliwa jest jedna runda dodatkowa. Minimalna waga dopuszczonego zawodnika musi wynosić 79, 5 kg, inne limity wagowe nie obowiązują. Aby wygrać cały turniej, trzeba zwyciężyć w trzech pojedynkach jednego wieczoru. W trakcie gali w Andrychowie odbędzie się także dodatkowa walka o pas mistrzowski organizacji WKN w kick boxingu. Tytułu bronić będzie polski zawodnik o cygańskich korzeniach Gerard Linder. 37-letni wojownik trenuje i walczy także na zasadach MMA, jest raperem, a poza tym głównym trenerem i założycielem gymu Black Dragon, który działa w Andrychowie i Bielsku-Białej. Dzięki jego działaniom wielu młodych ludzi poprawiło nie tylko swój status społeczny, ale przede wszystkim uniknęło problemów z prawem. Rywal Lindera ma na koncie 105 walk, z czego 80 wygrał (28 KO) i przegrał 25. Liczba walk Sanera nie jest zbyt imponująca, zwłaszcza jak na Taja, ale jest to spowodowane głównie faktem, że od kilku dobrych lat walczy przede wszystkim w Europie. Jego przeciwnikiem był m.in. inny Polak Tomasz Makowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×