Turniej Czterech Skoczni 2001

0

Relacja z zawodów kończących rywalizacje najlepszych skoczków świata podczas Turnieju Czterech Skoczni w 2001 roku. Konkurs na skoczni w Bishofshofen zakończył się zwycięstwem Adama Małysza

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Skoki narciarskie

Turniej Czterech Skoczni 2001 w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z zawodów kończących rywalizacje najlepszych skoczków świata podczas Turnieju Czterech Skoczni w 2001 roku. Konkurs na skoczni w Bishofshofen zakończył się zwycięstwem Adama Małysza, który przypieczętował triumf w imprezie. Było to zwycięstwo niespodziewane. Liczni komentatorzy twierdzili, że to jednorazowy wyczyn skoczka z Wisły. Tak się jednak nie stało. Turniej Czterech Skoczni to był początek pasma wielkich sukcesów Polaka na arenie międzynarodowej.

Relacja z zawodów kończących rywalizacje najlepszych skoczków świata podczas Turnieju 4 skoczni w 2001 roku. Konkurs na skoczni w Bishofshofen, zakończył się zwycięstwem Adama Małysza, pieczętując triumf w całych zawodach Turnieju. Było to zwycięstwo niespodziewane i wszyscy zgodnie twierdzili, że to jednorazowy wyczyn skoczka z Wisły. Tak się jednak nie stało, a Turniej 4 skoczni to był początek pasma wielkich sukcesów Polaka na arenie międzynarodowych zmagań. Wstęp Marka Jóźwika dotyczy narodzin idola i tego jak bardzo Polakom potrzebny jest sukces.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×