Underground Boxing Show w kopalni soli w Wieliczce

0

4. gala Underground Boxing Show odbędzie się 125 metrów pod powierzchnię ziemi, w kopalni soli w Wieliczce. W walce wieczoru Paweł Głażewski zmierzy się w wadze półciężkiej z Sofianem Sebihim.

  • Czas trwania: 150 minut, Gatunek: Boks

Underground Boxing Show w kopalni soli w Wieliczce w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń
  1. gala Underground Boxing Show odbędzie się 125 metrów pod powierzchnię ziemi, w kopalni soli w Wieliczce. W walce wieczoru Paweł Głażewski (17-1, 4 KO) zmierzy się o dwa pasy mistrzowskie z Szwajcarem Sofianem Sebihim (19-2, 13 KO) w kategorii półciężkiej. Przewidziany na 10 rund pojedynek jest elementem przygotowań Polaka do kolejnego starcia w USA. Towarzyszy im również obiecujący zawodnik Andrzej Sołdra (4-0, 3 KO), który stoczy pojedynek w wadze superśredniej z niepokonanym Brytyjczykiem Rickym Dennisem Powem (8-0, 6 KO).

IV gala Underground Boxing Show odbędzie się 125 metrów pod powierzchnię ziemi, w kopalni soli w Wieliczce. W walce wieczoru Paweł Głażewski (17-1, 4 KO) zmierzy się z Sofianem Sebihim (19-2, 13 KO). Przewidziany na 10 rund pojedynek jest elementem przygotowań Polaka do kolejnego starcia w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy im również obiecujący zawodnik Andrzej Sołdra (4-0, 3 KO), który w Wieliczce zmierzy się z niepokonanym Anglikiem Rickym Dennisem Powem (8-0, 6 KO). Podczas gali kibice zobaczą niepokonanego Dawida Kwiatkowskiego (4-0, 3 KO) oraz Łukasza Wawrzyczka (14-1-2, 2 KO). Dojdzie również do dwóch debiutów zawodowych - pierwsze walki stoczą Łukasz Gaworek oraz Przemysław Wątroba. Organizatorem gali w Wieliczce jest grupa Babilon Promotions.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×