Waasland-Beveren - Anderlecht Bruksela

0

Waasland-Beveren zagra Anderlechtem. Zdecydowanymi faworytami meczu będą zmierzający mistrzostwa kraju goście, w składzie których występuje Marcin Wasilewski.

• Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Piłka nożna

Waasland-Beveren - Anderlecht Bruksela w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Waasland-Beveren zagra Anderlechtem. Zdecydowanymi faworytami meczu będą zmierzający mistrzostwa kraju goście, w składzie których występuje Marcin Wasilewski. Wprawdzie tydzień wcześniej Fiołki zostały zatrzymane przez Standard Liège, który, remisując 2:2, przerwał ich serię jedenastu kolejnych zwycięstw, niemniej w Beveren przyjezdni znów powinni sięgnąć po pełną pulę. Miejscowi znacznie ustępują im bowiem umiejętnościami piłkarskimi, w tabeli plasują się dopiero na dwunastej pozycji, a przed tygodniem zostali rozbici w Mons 0:3. W dodatku w rundzie jesiennej nie stawili Anderlechtowi praktycznie żadnego oporu, przegrywając na Constant Vanden Stock Stadium 0:2. Okaże się, czy stać ich będzie na sprawienie niespodzianki.