Washington Wizards - Houston Rockets

Faza zasadnicza sezonu NBA zbliża się do końca. Do połowy kwietnia zapadną rozstrzygnięcia co do awansu do fazy play-off. Washington Wizards i Houston Rockets na pewno do niej wejdą.

Czas trwania:120 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Sport/Koszykówka

Washington Wizards - Houston Rockets w telewizji

Opis programu

Faza zasadnicza sezonu NBA zbliża się do końca. Do połowy kwietnia zapadną rozstrzygnięcia co do awansu do fazy play-off. Washington Wizards oraz Houston Rockets są w bardzo dobrej sytuacji. Marcin Gortat utrzymuje dobrą dyspozycję i z pewnością w meczu z drużyną z Teksasu będzie jednym z liderów gospodarzy. Do ostatniego starcia tych drużyn doszło 30 grudnia 2014 roku. Czarodzieje wygrali 104:103, ale fantastyczna ostatnia kwarta w wykonaniu Rockets sprawiła, że niemal dogonili świetnie grających stołecznych koszykarzy.