WWE NXT

0

WWE NXT w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
  • Kofi kingstone (gość)

    nie filozofujcie bo dla mnie najlepszy jest kofi kingstone, daniel bryan jest tez spoko

    20.01.2011 08:50
  • deadman (gość)

    dzisiaj 1-szy odcinek czwartego sezonu.(powiem nowych pro)jest R-truth,ted diblase,chris masters,daniel bryan,dolph zigller i chyba alberto del rio...............................................................................................zachęcam do oglądania

    08.01.2011 14:43
  • ktosniewaznekto (gość)

    Tak dla jasnosci, wygrała Kaitlyn. Co do John'a Cena to niestety został zwolniony, iż Wade Barett nie wygrał pasa mistrzowskiego WWE o którego walczył z Randy'em Orton'em (nie dziwię się). Szkoda mi go, lecz drodzy wweliczowie (wymyślone słowo) John Cena powrócił do WWE. Na oficjalnej stronie wwe link:http://pl.wwe.com/ macie wszystko, tyle że są tam teraz najnowsze nowinki. Macie 4 właścicieli pasów, mianowicie Natalya(pas mistrzowski DIVA) , Daniel Brayan(pas USA) , Edge (pas wagi ciężkiej), The Miz (pas mistrowski WWE). Otóż na sam koniec The Miz upoważnił kontrakt uniemożliwiający zatrzymanie pasy WWE Rady'emu Orton'owi, tudzież został tak jakby wydziedziczony z pasu, teraźniejszym właścicielem pasu jest The Miz. Wszystkiego dowiecie się na oficjalnej stronie, tam wszystko jest na bieżąco, lecz w naszej Polsce wszystko jesy opóźnione. Życze Wesołych Świąt, opóźnione ale szczere.

    25.12.2010 19:36
  • aaaa (gość)

    to 3 sezon to panie!!!!!!!!!!!

    12.12.2010 10:02
  • John cena (gość)

    wstawiam na a.j ze by wygrala

    12.12.2010 10:01
  • mati (gość)

    ale był w nexus

    29.11.2010 07:12
  • JOHN.. (gość)

    ...maniek, john cena nie wystepuje w NXT.

    15.11.2010 18:41
  • Doomi (gość)

    Ale wy macie opóźniony zapłon -,- to było już 2 sezony temu!!

    11.11.2010 16:33
  • maniek (gość)

    a ja lubie john cena

    07.10.2010 17:05
  • greg (gość)

    nxt najbardziej lubie daniela bryana

    28.05.2010 15:46
  • Fan wwe (gość)

    Ja lubie Daniela Bryana, ale nie lubie The miza;/ Szkoda mi jest Daniela. Spośród wszystkich chyba najlepszy jest. The Miz wraz z Big Show'em psuje mu życie. Jestem pewien, że gdyby był pojedynek między Danielem a mizem to daniel go by przypiął w ciągu 5 min...

    24.04.2010 20:49
  • Fan wwe (gość)

    Ja lubie Daniela Bryana, ale nie lubie The miza;/ Szkoda mi jest Daniela. Spośród wszystkich chyba najlepszy jest. The Miz wraz z Big Show'em psuje mu życie. Jestem pewien, że gdyby był pojedynek między Danielem a mizem to daniel go by przypiął w ciągu 5 min...

    24.04.2010 20:49
  • mysterio (gość)

    Justin Gabiel i Hitz Leiter

    24.04.2010 18:03
  • lechu (gość)

    a ja wychowanka miza i hardiego

    22.04.2010 19:03
  • Anka.. (gość)

    kogo lubicie z nxt? bo ja wychowanka chrisa jericho, weada barreta.

    20.04.2010 16:58