Żeglarstwo: SailGP

SailGP, Emiraty Arabskie 2023

SailGP to formuła rywalizacji, w której zmagania odbywają się na superlekkich katamaranach F50, potrafiących rozwijać prędkość przekraczającą 100 km/h. W założeniu organizatorów o wygranej w regatach decydować mają umiejętności zawodników.

  • Czas trwania: 106 minut, Gatunek: Żeglarstwo

Żeglarstwo: SailGP w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

SailGP to nowatorska formuła rywalizacji, w której zmagania odbywają się na superlekkich katamaranach F50, potrafiących rozwijać prędkość przekraczającą 100 km na godzinę. W założeniu organizatorów o zwycięstwie w regatach decydować mają umiejętności zawodników, a nie możliwości sprzętu, dlatego aby uniknąć wyścigu zbrojeń, wszyscy nie tylko startują na takich samych łodziach, ale też wymieniają między sobą informacje techniczne.

SailGP to nowatorska formuła rywalizacji, w której zmagania odbywają się na superlekkich katamaranach F50, potrafiących rozwijać prędkość przekraczającą 100 km/h. W założeniu organizatorów o zwycięstwie w regatach decydować mają umiejętności zawodników, a nie możliwości sprzętu, dlatego, aby uniknąć "wyścigu zbrojeń" wszyscy nie tylko startują na takich samych łodziach, ale też wymieniają między sobą informacje techniczne.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×