Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022

Biegi narciarskie - Sprint kobiet i mężczyzn - Finały, Chiny 2022

XXIV ZIO odbywają się od 4 do 20 lutego 2022 r. Program obejmuje 109 konkurencji w 15 dyscyplinach sportu. W zmaganiach uczestniczy ponad 2800 zawodników i zawodniczek, którzy reprezentują 90 narodowych komitetów olimpijskich.

  • Czas trwania: 80 minut, Gatunek: Zimowe igrzyska olimpijskie

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Powtórka

    Niedziela 17.04.2022 10:35

    TVP Sport

  • Powtórka

    Sobota 16.04.2022 11:35

    TVP Sport

  • Powtórka

    Niedziela 06.03.2022 06:05

    TVP Sport

  • Powtórka

    Sobota 05.03.2022 08:50

    TVP Sport

  • Powtórka

    Piątek 04.03.2022 14:05

    TVP Sport

  • Powtórka

    Piątek 04.03.2022 12:45

    TVP Sport

  • Powtórka

    Piątek 04.03.2022 07:50

    TVP Sport

  • Powtórka

    Piątek 04.03.2022 07:00

    TVP Sport

  • Powtórka

    Piątek 04.03.2022 06:10

    TVP Sport

  • Powtórka

    Czwartek 03.03.2022 11:45

    TVP Sport

  • Powtórka

    Środa 02.03.2022 15:45

    TVP Sport

  • Powtórka

    Środa 02.03.2022 14:50

    TVP Sport

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

XXIV ZIO odbywają się w Pekinie od 4 do 20 lutego 2022 r. Program obejmuje sto dziewięć konkurencji w piętnastu dyscyplinach sportu. W zmaganiach uczestniczy ponad dwa tysiące osiemset zawodników i zawodniczek. Pięćdziesięcioro siedmioro Biało-Czerwonych bierze udział w biatlonie, łyżwiarstwie figurowym, łyżwiarstwie szybkim na torach długim i krótkim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim, snowboardzie i saneczkarstwie.

Największe szanse na zdobycie tytułu mistrzyni olimpijskiej w Pekinie ma Kamiła Walijewa, niespełna szesnastoletnia mistrzyni Rosji. O miejsca na podium będą z pewnością walczyć jej rodaczki: mistrzyni świata Anna Szczerbakowa i Aleksandra Trusowa, a także m.in. Amerykanki Mariah Bell i Alysa Liu oraz Japonka Kaori Sakamoto. Szansę na prestiżowe miejsce w najlepszej dziesiątce ma reprezentująca Polskę Jekatierina Kurakowa, która na mistrzostwach Europy w Tallinie ustanowiła nowe rekordy życiowe i zajęła bardzo dobre piąte miejsce.

Komentarze

Skomentuj
  • Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to dywersant i sabotażysta państwa polskiego🇵🇱? (gość)

    Czy to nie niemieccy️ dziennikarze obawiali się, że Tusk🇩🇪🏴‍☠️ będzie postrzegany w Polsce jako "niemiecka🇩🇪️ agentura🏴‍☠️"? Czy to nie jego nazywali "lokaj Merkel"? Czy to nie rosyjscy dziennikarze nazywali go "nasz🇷🇺☠ człowiek w Warszawie"? Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to marionetkowy🇩🇪🇷🇺 polityk? Czy to nie on rzucił żarcik na zebraniu wierchuszki PO🇩🇪🏴‍☠️: "nie ma co ukrywać, platforma powstała po to, żeby ludziom z platformy żyło się lepiej"???...

    17.03.2022 00:44
  • Rządy Tuska🇩🇪🏴‍☠️ i SKUTKI jego "osiągnięć" zubożyły statystycznego Polaka lekko licząc o 50 000 zł od 2010r. do 2021r., a najgorsze jeszcze przed nami. (gość)

    Gros z tego to rachunki za energię (zawyżone, najwyższe w całej Europie, ceny rosyjskiego gazu od 2010r., podatek Tuska za prąd od 2019r.) i dalekosiężne skutki wysokich cen energii. I wygląda na to, że NAJGORSZE dopiero przed nami.

    Już dziesiątki lat temu powinien być wybudowany gazociąg do Norwegii, i to najkrótszą drogą: na dnie morza (NordStream nie mógłby wtedy powstać, bo prawo międzynarodowe nie pozwala kłaść ich "na krzyż"), oraz gazoport, i już powinna działać elektrownia atomowa - nie było wtedy pandemii, szalejących cen energii, wojny. Więc DLACZEGO rząd Tuska🇩🇪🏴‍☠️ tego wszystkiego PO PROSTU NIE zrobił???...

    Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to dywersant i sabotażysta państwa polskiego🇵🇱? Czy to nie niemieccy️ dziennikarze obawiali się, że Tusk🇩🇪🏴‍☠️ będzie postrzegany w Polsce jako "niemiecka🇩🇪️ agentura🏴‍☠️"? Czy to nie jego nazywali "lokaj Merkel"? Czy to nie rosyjscy dziennikarze nazywali go "nasz🇷🇺☠ człowiek w Warszawie"? Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to marionetkowy🇩🇪🇷🇺 polityk? Czy to nie on rzucił żarcik na zebraniu wierchuszki PO🇩🇪🏴‍☠️: "nie ma co ukrywać, platforma powstała po to, żeby ludziom z platformy żyło się lepiej"???...

    02.03.2022 15:00
  • Agencja ratingowa podnosząc o 0.4% rating dla Polski stwierdziła: "Wyniki gospodarcze rządu PiS🇵🇱 są 4 RAZY LEPSZE niż rządu PO🇩🇪🏴‍☠️, nasz wcześniejszy rating był błędny na skutek kłamstw niektórych polityków PO🇩🇪🏴‍☠️". (gość)

    W następnym roku ta sama agencja podniosła rating o cały 1% - czy teraz określiliby wyniki gospodarcze PiS🇵🇱 na 14 razy lepsze niż PO🇩🇪🏴‍☠️? Na to wygląda...

    To samo jest w raportach GUS, NIK, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, i nawet liberalno-lewicowej Komisji Europejskiej (która pomaga jak może 🇩🇪🏴‍☠️Tuskowi i jego "prawie" partii).

    Przyrost PKB w Polsce w 2021r. był najwyższy w Europie.

    02.03.2022 14:58
  • Stołek w Brukseli z PENSJĄ 40 000 - 50 000 deutsche🇩🇪ojro miesięcznie (nie mylić z emeryturą). (gość)

    Tusk🇩🇪🏴‍☠️ zniszczył cenę polskiej🇵🇱energii w interesie Niemców i Rosjan jednocześnie. Czyżby za stołek w Brukseli, na który pobiegł tak szybko, że był na miejscu zanim kartki z biurka w kancelarii polskiego premiera zdążyły dolecieć do podłogi? Czyżby nie mógł się go już doczekać?

    02.03.2022 14:48
  • A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować gazociąg do Norwegii. Zamiast tego UTAJNIŁ raport NIK z 2013r., który twierdził: "umowa Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z rosyjskim Gazpromem była skrajnie niekorzystna dla Polski". (gość)

    Polska płaciła Rosjanom za gaz najdrożej w Europie.

    02.03.2022 14:48
  • Skroplony gaz kupowany od USA okazał się o 1/3 tańszy niż gaz z umowy Tuska🇩🇪🏴‍☠️. (gość)

    Skroplenie, transport oceanem, przywrócenie do stanu gazowego - wszystko taniej niż gaz Tuska🇩🇪🏴‍☠️ przesyłany wprost rurociągiem. Cud gospodarczy?

    02.03.2022 14:47
  • Sąd szwedzki zasądził dla Polski 1.5 miliarda dolarów odszkodowania (!!!) od Gazpromu🇷🇺 za umowę Tuska🇩🇪🏴‍☠️, (gość)

    ...którą określił jako "sprzeczną z wszelkimi zasadami wolnego handlu".

    02.03.2022 14:47
  • Tusk🇩🇪🏴‍☠️ chciał zawrzeć umowę gazową na 35 lat, ale mu UE nie pozwoliła (!!!). (gość)

    UE określiła to jako ZBYT niekorzystne.

    02.03.2022 14:46
  • A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ zablokować zapisami w traktatach unijnych interes niemiecko-rosyjski NordStream🇷🇺☠🇩🇪. Zamiast tego UMORZYŁ (!!!) Rosjanom🇷🇺☠ opłatę za przesył gazu przez Polskę - grubo ponad 2 miliardy złotych rocznie. (gość)

    Nie tak dawno premier Morawiecki🇵🇱 skutecznie zablokował traktatami unijnymi kolejny interesik niemiecko-rosyjski. Czy to Merkel🇩🇪 wykopała Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z jego wygodnego stołka w Brukseli z powrotem do Polski? Czy to z powodu tej blokady w wykonaniu polskiego🇵🇱premiera Morawieckiego🇵🇱?

    02.03.2022 14:45
  • A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować a nie "budować" gazoport. (gość)

    Zamiast tego pozwolił go zablokować rosyjskim gazociągiem - statki z największym tonażem nie wpłyną do gazoportu.

    02.03.2022 14:44
  • A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ po prostu NIE PODPISAĆ unijnego PODATKU na polski🇵🇱prąd (aktualnie 60% CENY PRĄDU to podatek Tuska🇩🇪🏴‍☠️) (gość)

    Bo miał takie unijne PRAWO i to BEZ ŻADNYCH konsekwencji dla Polski, ale po prostu WOLAŁ z tego prawa NIE SKORZYSTAĆ.

    A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować a nie "budować" elektrownię atomową.

    02.03.2022 14:44
  • Specjalnie szkoleni na "komentatorów" internetowych partyjniaki Tuska🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudnieni z publicznych "piniędzy" PO🇩🇪🏴‍☠️ najemni kłamcy-"komentatorzy" - jakie są ich metody KŁAMANIA, po ile "komentarz" (gość)

    * naszeblogi.pl/41923-proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci

    * naszeblogi.pl/comment/113567#comment-113567 (kłamanie bezpośrednio z Niemiec było wtedy po 5 ojro🇩🇪)

    * wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/130641,tajna-instrukcja-PO-przejac-internet.html

    * wpolityce.pl/polityka/460803-trolling-w-sieci-chleb-powszedni-Platformy-od-ponad-dekady

    * wpolityce.pl/polityka/460757-farma-trolli-z-inowroclawia-to-prawdziwe-standardy-po

    * niepoprawni.pl/blog/kowalsky/czysciciele-internetu-manipulacje-w-sieci

    Ekipy z PO🇩🇪-2050🇩🇪🇷🇺-SLD🇷🇺/Lewica🇷🇺-PSL🏳️‍🌈-itp🏴‍☠️., czyli "piniędzy [dla Was] nie ma i nie będzie", muszą sobie z Wami radzić inaczej niż swoimi "programami" i "wynikami" gospodarczymi, których nie mieli. Za Wasze pieniądze stworzyli jeszcze więcej tzw. farm kłamców🤑internetowych, a PO🇩🇪🏴‍☠️ dla oszczędności zrobiło swoim członkom szkolenie z "komentowania" w internecie.

    02.03.2022 14:41
  • W czasie rządów Tuska🇩🇪🏴‍☠️ TVPlatformiarska przynosiła straty, tak samo "magicznie" jak wszystkie spółki skarbu państwa pod ich rządami. (gość)

    Straty te były w przypadku TVPlatformiarskiej wyjątkowo duże - była praktycznie stopniowo likwidowana organizacyjnie i finansowo. Czyżby miała być docelowo całkowicie zlikwidowana jako niebezpieczna dla PO🇩🇪🏴‍☠️ w przypadku utraty władzy???

    * https://businessinsider.com.pl/media/straty-i-zyski-tvp/gty7emd

    02.03.2022 14:38
  • Gdy PiS🇵🇱 wygrało wybory, TVP🇵🇱 - tak samo jak wszystkie pozostałe spółki państwowe - "cudownie" przestało przynosić straty (gość)

    ...o czym na wstępie niestety dla siebie musiały wspomnieć nawet platformiarskie🇩🇪🏴‍☠️ "nasze/zaprzyjaźnione media":

    * https://www.forbes.pl/biznes/wyniki-finansowe-tvp-2017-i-prognoza-2018-place-w-tvp/32dnx29

    * https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tvp-jacek-kurski-juliusz-braun-przychody,238,0,2404078.html

    02.03.2022 14:38
  • P.Kurski🇵🇱 obejmując stanowisko zapowiedział TVP🇵🇱Sport nadawane za darmo. (gość)

    I TVP🇵🇱 w czasie rządów Zjednoczonej🇵🇱Prawicy nadaje TVP🇵🇱Sport HD w naziemnej telewizji za darmo - jednak można???...

    02.03.2022 14:36
  • P.Kurski🇵🇱 zrównał cenę reklam w TVP🇵🇱 z ceną reklam w prywatnych telewizjach - jednak można???... (gość)

    W czasie rządów PO🇩🇪🏴‍☠️ cena reklam w TVPlatformiarskiej była o połowę mniejsza niż cena reklam w prywatnych telewizjach. Czyżby celowe działanie PO🇩🇪🏴‍☠️?

    02.03.2022 14:36
  • Takie śmieszne pytanie: najemni kłamcy🤑internetowi z PO🇩🇪🏴‍☠️, próbowaliście w ogóle znaleźć uczciwą pracę? (gość)

    Wątpię...

    02.03.2022 14:30
  • Hala (gość)

    Zamiast torpedować taką pokojową imprezę w zamordystycznym reżimie to jeszcze Polacy biorą w tym udział. Wstyd.

    18.02.2022 09:29
  • Tadzio (gość)

    Prezes Jacek nie może się ogrzać w blasku sportowych zwycięzców,dlatego taka licha transmisja

    17.02.2022 12:54
  • mara (gość)

    No faktycznie w telewizji strasznie mało tych transmisji, ale ja mam pakiet eurosport w playerze, był mega tani przed igrzyskami. Teraz mogę oglądać wszystkie starty, o każdej porze dnia i nocy, nawet na telefonie.

    17.02.2022 10:04
NowszeStarsze