Żużel: Finał Turnieju o Srebrny Kask w Ostrowie Wielkopolskim

Speedway: Finał Turnieju o Srebrny Kask, Polska 2021

Historia zawodów o Srebrny Kask sięga 1962 roku. Obecnie o Srebrny Kask walczą najlepsi zawodnicy do 21. roku życia. Faworytem tej edycji zmagań na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim jest Jakub Miśkowiak.

  • Gatunek: Żużel

Żużel: Finał Turnieju o Srebrny Kask w Ostrowie Wielkopolskim w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Historia zawodów o Srebrny Kask sięga 1962 roku. Po trzech latach przerwy turniej wrócił na żużlową mapę Polski w formie zawodów z udziałem żużlowców do 21. roku życia. Ci, którzy będą rywalizować na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, staną przed szansą wywalczenia miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, czyli Speedway Grand Prix 2. Jednym z uczestników będzie obrońca tytułu zarówno w IMŚJ, jak i Srebrnego Kasku Jakub Miśkowiak.

Historia zawodów o Srebrny Kask sięga 1962 roku. Po trzech latach przerwy turniej wrócił na żużlową mapę Polski w formie zawodów juniorskich. Obecnie o Srebrny Kask walczą najlepsi zawodnicy do 21 roku życia. Srebrny Kask to okazja by wypłynąć na szerokie wody. Tak było w przypadku chociażby Tomasza Golloba, Jarosława Hampela, Janusza Kołodzieja, Andrzeja Huszczy czy Rafała Dobruckiego, którzy w przeszłości zwyciężali w tych zawodach. Ostatni z nich to obecnie trener reprezentacji Polski na żużlu. Rafał Dobrucki wyłonił najbardziej obiecujących i perspektywicznych juniorów, którzy zaprezentują się na stadionie Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Ci, którzy będą rywalizować na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim staną przed szansą wywalczenia miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, od tego roku funkcjonujące pod nazwą Speedway Grand Prix 2. Jednym z uczestników będzie obrońca tytułu zarówno w IMŚJ, jak i Srebrnego Kasku Jakub Miśkowiak.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×