10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Polska 2014

Kabaret Skeczów Męczących ma 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. W jubileuszowym programie artyści przedstawią własne wersje hitów zespołów Enej i Feel, które zadbają o oprawę muzyczną.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Konrad Smuga

10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Sobota 31.12.2016 15:35

  Polsat

 • HIT Dnia

  Niedziela 18.12.2016 20:00

  Polsat

Multimedia

Twórcy

 • Konrad Smuga Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kabaret Skeczów Męczących ma już 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. Grupa powstała w 2003 roku w Kielcach. Jej obecny skład to Karol Golonka, Michał Tercz, Jarosław Sadza i Marcin Szczurkiewicz. W minionej dekadzie widzowie poznali "uaktualnione" przez artystów wersje popularnych teleturniejów i usłyszeli stworzone przez nich piosenki, które wkrótce stały się przebojami. W jubileuszowym programie artyści przedstawią własne wersje hitów zespołów Enej i Feel, które będą gośćmi specjalnymi i zadbają o oprawę muzyczną.

Kłaku, Śruba, Wiesiek powracają w odświętnej odsłonie, bo Kabaret Skeczów Męczących ma już 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. Grupa powstała w 2003 roku w Kielcach. Jej obecny skład to Karol Golonka, Michał Tercz, Jarosław Sadza i Marcin Szczurkiewicz. W minionej dekadzie doskonale bawiliśmy się na "Wieczorze Kawalerskim" i "Weselu", wraz z Kabaretem Skeczów Męczących trafiliśmy też do... "Psychiatryka". Poznaliśmy "uaktualnione" przez tych artystów wersje popularnych teleturniejów i usłyszeliśmy stworzone przez nich piosenki, które wkrótce stały się przebojami. W jubileuszowym programie artyści przedstawią własne wersje hitów zespołów Enej i Feel, którzy będą gośćmi specjalnymi "10 lecia" i zadbają o specjalną muzyczną oprawę. Doceniając tak doniosłe osiągnięcia w kwestii rozśmieszania narodu przez Kabaretu Skeczów Męczących, swoją obecność na "10- leciu" potwierdziły także inne gwiazdy kabaretowej sceny: artysta wszechstronny - Andrzej Grabowski i kabaret Łowcy. B. Imprezę w roli wróżki poprowadzi Katarzyna Pakosińska.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×