10 w skali humoru - czyli dekada kabaretu Nowaki

10 w skali humoru - czyli dekada kabaretu Nowaki, Polska 2018

Relacja z wieczoru kabaretowego, który odbył się z okazji dziesięciolecia działalności kabaretu Nowaki. Do wspólnego świętowania członkowie grupy zaprosili także znanych gości.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Konrad Smuga

10 w skali humoru - czyli dekada kabaretu Nowaki w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Niedziela 14.07.2019 20:05

  Polsat

 • Powtórka

  Sobota 05.01.2019 15:05

  Polsat

 • HIT Dnia

  Niedziela 30.12.2018 20:05

  Polsat

Multimedia

Twórcy

 • Konrad Smuga Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z wieczoru kabaretowego, który odbył się z okazji dziesięciolecia działalności kabaretu Nowaki. W skład grupy wchodzą: Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg - troje młodych, zdolnych i energicznych zielonogórskich artystów. Publiczność polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Do wspólnego świętowania jubileuszu kabaret Nowaki zaprosił także gości: Igora Kwiatkowskiego, Mikołaja Cieślaka i Michała Czerneckiego.

Kabaret Nowaki już od dziesięciu lat bawi fanów dobrej rozrywki. W skład tej grupy kabaretowej wchodzą: Adrianna Borek oraz jej koledzy, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg - troje młodych, szalenie zdolnych i wybitnie energetycznych zielonogórskich artystów. Publiczność polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Zapraszamy na retransmisję niepowtarzalnego spektaklu, który odbył się z okazji 10-lecia tego kabaretu. Kabaret Nowaki świętował swój jubileusz z niezwykłymi gośćmi: Igorem Kwiatkowskim, Mikołajem Cieślakiem i Michałem Czerneckim.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×