16. Przystanek Woodstock 2010

Polska 2012

Zapis koncertu, który zespół Maleo Reggae Rockers wykonał 31 lipca 2010 roku podczas 16. Przystanku Woodstock, z udziałem najznamienitszych gwiazd reggae.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Festiwal

16. Przystanek Woodstock 2010 w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Jerzy Owsiak Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Zapis wyjątkowego koncertu, który zespół Maleo Reggae Rockers wykonał 31 lipca 2010 roku podczas 16. Przystanku Woodstock, z udziałem najznamienitszych gwiazd reggae - Amerykanina Ghetto Priesta, Brytyjczyka Andy Barona, Ras Luty, Gutka i Litzy z Polski, oraz ponad półmilionowej woodstockowej publiczności. Oprócz największych przebojów zespół wykonał utwory najważniejszych twórców w historii muzyki reggae, m.in. Boba Marleya, Petera Tosha, I Jah Mana i grupy Aswad.

Z okazji piętnastolecia pracy artystycznej, Justyna Steczkowska wystąpiła na festiwalu Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Na dowodzonym przez Jurka Owsiaka święcie muzyki artystka pokazała trans - rockowy teatr obfitujący w specjalnie na ten cel przygotowaną choreografię, stroje i gadżety. Repertuar koncertu stanowiły remiksy największych przebojów Justyny Steczkowskiej odświeżone przez Mimofonów, czyli Marcina i Pawła Steczkowskich (bracia Justyny). Nowe aranżacje dodały piosenkom Justyny mocy i zostały bardzo dobrze przyjęte przez rockową, woodstockową publiczność. Na koniec wokalistka zaśpiewała "Boskie Buenos" Maanamu, którym w 1994 roku wygrała "Szansę na sukces" i zaczęła swoją karierę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×