17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 Gliwice - Silesia

Junior Eurovision Song Contest Gliwice - Silesia 2019, Polska 2019

Dzięki wygranej Roksany Węgiel w Mińsku gospodarzem 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior jest Polska. Koncert odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Polskę reprezentuje Wiktoria Gabor.

 • Czas trwania: 145 minut, Gatunek: Festiwal

17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 Gliwice - Silesia w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 30.11.2019 15:15 Odcinek 4

  TVP 2

Twórcy

 • Konrad Smuga Scenariusz
 • Giorgos Stylianou Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

Eurowizja Junior to międzynarodowe wydarzenie muzyczne, podczas którego dzieci z państw należących do Europejskiej Unii Nadawców wykonają utwory przygotowane specjalnie na tę okazję. Dzięki wygranej Roksany Węgiel w poprzedniej edycji konkursu w Mińsku gospodarzem 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior jest Polska. Koncert odbędzie się 24 listopada. Polskę reprezentuje Wiktoria Gabor, wybrana przez telewidzów i jury w finałowym odcinku dziecięcej edycji "Szansy na sukces". Partnerami wydarzenia są miasto Gliwice i województwo śląskie.

Eurowizja Junior 2019 to wielkie, międzynarodowe widowisko muzyczne, w którym dzieci reprezentanci państw należących do Europejskiej Unii Nadawców, prezentują utwory stworzone specjalnie na tę okazję. Dzięki wygranej Roksany Węgiel w poprzedniej edycji konkursu w Mińsku, w tym roku 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 Gliwice - Silesia odbywa się w Polsce 24 listopada. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 organizują wspólnie Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Partnerem wydarzenia jest miasto Gliwice i województwo śląskie. Polskę będzie reprezentować Wiktoria Gabor, wybrana przez telewidzów i jury w finałowym odcinku dziecięcej edycji Szansy na sukces.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×