17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior Gliwice - Silesia 2019

Junior Eurovision Song Contest Gliwice - Silesia 2019, Polska 2019

Dzięki wygranej Roksany Węgiel w Mińsku gospodarzem 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior jest Polska. Koncert odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Polskę reprezentuje Wiktoria Gabor.

 • Czas trwania: 145 minut, Gatunek: Festiwal

17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior Gliwice - Silesia 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
 • Na żywo

  Niedziela 24.11.2019 16:00

  TVP ABC

 • Na żywo

  Niedziela 24.11.2019 16:00

  TVP Polonia

 • HIT Dnia

  Niedziela 24.11.2019 16:00

  TVP 1

Multimedia

Twórcy

 • Giorgos Stylianou Scenografia
 • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Eurowizja Junior to międzynarodowe wydarzenie muzyczne, podczas którego dzieci z państw należących do Europejskiej Unii Nadawców wykonają utwory przygotowane specjalnie na tę okazję. Dzięki wygranej Roksany Węgiel w poprzedniej edycji konkursu w Mińsku gospodarzem 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior jest Polska. Koncert odbędzie się 24 listopada. Polskę reprezentuje Wiktoria Gabor, wybrana przez telewidzów i jury w finałowym odcinku dziecięcej edycji "Szansy na sukces". Partnerami wydarzenia są miasto Gliwice i województwo śląskie.

Eurowizja Junior 2019 to międzynarodowe widowisko muzyczne, w którym dzieci, reprezentanci państw należących do Europejskiej Unii Nadawców, prezentują utwory stworzone specjalnie na tę okazję. Dzięki wygranej Roksany Węgiel w poprzedniej edycji konkursu w Mińsku, w tym roku konkurs odbywa się w Polsce. 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 organizują wspólnie Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Partnerem wydarzenia jest miasto Gliwice i województwo śląskie. Polskę będzie reprezentować Wiktoria Gabor, wybrana przez telewidzów i jury w finałowym odcinku dziecięcej edycji Szansy na sukces.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×