33 największe kłamstwa extra

Polska 2013

Program porusza temat kłamstw - zarówno tych powszednich, codziennych wymówek, jak i kłamstw, dotyczących spraw poważnych, takich jak polityka, terroryzm czy zdrowie.

  • Gatunek: Rozrywka

33 największe kłamstwa extra w telewizji

ZwińRozwiń
  • Poniedziałek 02.07.2018 00:50 Odcinek 5

    TVN Style

Opis programu

ZwińRozwiń

Program porusza temat kłamstw - zarówno tych powszednich, codziennych wymówek, jak i kłamstw, dotyczących spraw poważnych, takich jak polityka, terroryzm czy zdrowie. Opiniami na temat kłamstwa podzielą się m.in. Łukasz Nowicki, Ewa Kasprzyk, Rafał Rutkowski, Filip Chajzer, Wojciech Krzyżaniak, Anna Nowak-Ibisz, Kasia Kwiatkowska oraz Tomasz Jacyków.

"Mydlenie oczu", kłamstwa, wielkie oszustwa. Czy Elvis żyje? Jakich kłamstewek używamy najczęściej? Jak nabierają nas mechanicy samochodowi? Wszystko to w programie "33 największe kłamstwa". Przyszła pora na kolejną serię kultowych "66 niezapomnianych". Zaczniemy od kłamstw powszednich i najlepszych wymówek. "Boli mnie głowa", aby uniknąć seksu, "zostańmy przyjaciółmi" przy kłopotliwych rozstaniach czy "zadzwonimy do pana", żeby pozbyć się uporczywego klienta. W rankingu nie zabraknie mitów globalnych, w które chcemy lub w które każą nam wierzyć. Czy Elvis Presley żyje, a śmierć Marylin Monroe to sprawka CIA? Czy naprawdę należy bać się GMO i drżeć ze strachu przed morderczymi hormonami w kurczakach? Czy UFO to wymysł naukowców pracujących nad tajna bronią, a terroryzm jest sterowany wprost z Białego Domu? Podpatrzymy także jak kłamią dzieciaki, żony i mężowie, oraz mechanicy samochodowi. O "33 największych kłamstwach" opowiedzą min. Łukasz Nowicki, Ewa Kasprzyk, Rafał Rutkowski, Filip Chajzer, Wojciech Krzyżaniak, Anna Nowak - Ibisz, Kasia Kwiatkowska oraz Tomasz Jacyków. Pamiętajcie: "kłamstwo ma krótkie nogi".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×