5 o'Clark

Samuel Alty, Polska 2017

Nowozelandczyk Sam Alty jest muzykiem, kompozytorem i tancerzem. Opowie o Wrocławskiej Rozgłośni Radiowej. Nie zabraknie wyjątkowych kompozycji, nietypowych instrumentów i specjalnej prognozy pogody.

  • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Talk show
  • Prowadzący: Terence Clark-Ward

5 o'Clark w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Terence Clark-Ward

Opis programu

ZwińRozwiń

Sam Alty to Nowozelandczyk, który ponad wszystko ceni sobie polską punktualność. Jest muzykiem, kompozytorem i tancerzem. W wolnych chwilach lubi spacerować z rodziną po Parku Południowym. W tym odcinku Sam opowie o działającej od dziewięćdziesięciu lat Wrocławskiej Rozgłośni Radiowej. Nie zabraknie wyjątkowych kompozycji, brzmień nietypowych instrumentów i specjalnej prognozy pogody.

Sam Alty, Nowozelandczyk, który ponad wszystko ceni sobie polską punktualność, jest muzykiem, kompozytorem i tancerzem. W wolnych chwilach lubi spacerować po Parku Południowym, ze swoimi dziećmi. W tym odcinku jednak, spotkamy go w, nadającej od ponad dziewięćdziesięciu lat, Wrocławskiej Rozgłośni Radiowej. Nie zabraknie też wyjątkowych kompozycji, brzmień nietypowych instrumentów, jak i specjalnej prognozy pogody.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×