80 lat Jana Ptaszyna Wróblewskiego

Polska 2016

Koncert sekstetu Jana Ptaszyna Wróblewskiego w teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Na program imprezy złożyły się kompozycje przyjaciół i pierwszych współpracowników artysty.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Koncert

80 lat Jana Ptaszyna Wróblewskiego w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Leszek Wasilewski Montaż

Opis programu

ZwińRozwiń

Uroczysty koncert sekstetu Jana Ptaszyna Wróblewskiego w teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, rodzinnym mieście artysty. Na program imprezy złożyły się kompozycje przyjaciół i pierwszych współpracowników artysty, Krzysztofa Komedy i Andrzeja Trzaskowskiego, w aranżacjach jubilata. Do realizacji mistrz zaprosił znakomitych polskich muzyków: Henryka Miśkiewicza, Roberta Majewskiego, Wojciecha Niedzielę, Michała Kapczuka i Marcina Jahra. Lider zagrał na saksofonie.

Uroczysty koncert sekstetu Jana Ptaszyna Wróblewskiego w teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, rodzinnym mieście artysty. Na program koncertu złożyły się kompozycje przyjaciół Ptaszyna i jego pierwszych współpracowników: Krzysztofa Komedy i Andrzeja Trzaskowskiego w aranżacjach jubilata. Do realizacji tego projektu mistrz Ptaszyn zaprosił znakomitych polskich muzyków: Henryka Miśkiewicza (saksofony), Roberta Majewskiego (trąbka), Wojciecha Niedzielę (piano), Michała Kapczuka (kontrabas), Marcina Jahra (perkusja). Lider zagrał oczywiście na saksofonie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×