997 - Fajbusiewicz na tropie

997 - Fajbusiewicz na tropie, Polska 2013

Sylwetka jednego z najdłużej poszukiwanych przez polską policję morderców - 49-letniego Jana Kornasa z Gogolina. Drugi temat to niewyjaśniona zbrodnia dokonana w lipcu 2009 roku w Krośnie.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Magazyn policyjny
  • Reżyseria: Mariusz Brzeziński

997 - Fajbusiewicz na tropie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Mariusz Brzeziński Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Sylwetka jednego z najdłużej poszukiwanych przez polską policję morderców - 49-letniego Jana Kornasa z Gogolina, który zabił żonę. Poszukiwany listem gończym ukrywa się najprawdopodobniej na terenie Niemiec. Drugi temat to niewyjaśniona zbrodnia dokonana w lipcu 2009 roku w Krośnie. Jej ofiarą był właściciel kantoru. Sprawa ta jest o tyle nietypowa, że żona ofiary przez godzinę widziała mordercę, dzięki czemu powstał dobry portret pamięciowy poszukiwanego sprawcy. Ufundowana została nagroda za wskazanie zabójcy.

997 - Fajbusiewicz na tropie , Michał FajbusiewiczSylwetka jednego z najdłużej poszukiwanych przez polska policję morderców liczącego sobie dziś 49 lat Jana Kornasa z Gogolina. Ten fanatyk biegów zamordował swą, o wiele lat starszą żonę. W programie m.in. inscenizacja tych tragicznych zdarzeń. Kornas poszukiwany od roku listem gończym ukrywa się najprawdopodobniej na terenie Niemiec, gdzie często dorabiał.Drugi temat programu to niewykryta zbrodnia dokonana w lipcu 2009 roku w Krośnie. Jej ofiarą był właściciel kantoru. Sprawa ta jest o tyle nietypowa, że mordercę przez blisko godzinę widzi żona ofiary i dzięki niej powstaje dobry portret pamięciowy poszukiwanego mordercy. Morderca przed zabójstwem napadł na dom właściciela kantoru, sterroryzował jego żonę i tam czekał na swą przyszłą ofiarę. W tej sprawie jest ufundowana nagroda 100 tys zł za wskazanie mordercy. Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

Komentarze

Skomentuj
  • oskar (gość)

    jest pan super panie Michale

    04.04.2014 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×