ABC motoryzacji

Kompresor, wydech i silnik Wankla, Polska 2021

Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawić stan swojej wiedzy. Autorzy omawiają budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. Mówią o objawach uszkodzeń i ewentualnych kosztach ich napraw.

  • Gatunek: Magazyn motoryzacyjny

ABC motoryzacji w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawić stan swojej wiedzy. Autorzy omawiają budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. Mówią o objawach uszkodzeń i ewentualnych kosztach ich napraw. Prowadzący Przemek Szafrański omawia między innymi budowę turbosprężarki, katalizatora, filtra oleju, koła dwumasowego, przekładni kierowniczej i wielu innych nieodłącznych elementów każdego samochodu.

Przemek Szafrański będzie kontynuował swoją fascynującą podróż po kolejnych elementach, bez których żaden samochód nie byłby w stanie poprawnie funkcjonować. W tym odcinku nasz ekspert zajrzy do środka kompresora, rozetnie tłumik od AMG, a także opowie o działaniu jednego z najoryginalniejszych wynalazków w historii motoryzacji, czyli o osławionym silniku Wankla.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×