Absolwenci

Absolwenci, Polska 2020

Kinga Burzyńska zaprasza do programu, w którym ujawni studenckie początki artystów należących do czołówki aktorskiej kadry. Dowie się, z kim studiowali, czy rzeczywistość pokryła się z ich idealistycznymi wyobrażeniami o zawodzie artysty.

  • Gatunek: Reality show
  • Prowadzący: Kinga Burzyńska

Absolwenci w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Kinga Burzyńska

Opis programu

ZwińRozwiń

Kinga Burzyńska zaprasza do programu, w którym ujawni studenckie początki artystów należących do czołówki aktorskiej kadry. Dowie się, z kim studiowali, czy rzeczywistość pokryła się z ich idealistycznymi wyobrażeniami o zawodzie artysty oraz które młodzieńcze przyjaźnie przetrwały próbę czasu. Prowadząca zajrzy na akademickie korytarze, które były świadkami wzlotów i upadków ówczesnych adeptów sztuki aktorskiej, a także do kultowych miejsc, które odwiedzali jej goście.

Kinga Burzyńska powraca z programem "To był rocznik!", w którym ujawni studenckie początki tych, którzy dziś należą do czołówki aktorskiej kadry. Dowie się, z kim studiowali, czy rzeczywistość pokryła się z ich idealistycznymi wyobrażeniami o zawodzie artysty oraz które młodzieńcze przyjaźnie przetrwały próbę czasu i zachowały się do dziś. Prowadząca zajrzy również na akademickie korytarze, które były świadkami wzlotów i upadków ówczesnych adeptów sztuki aktorskiej, a także do kultowych miejsc, które odwiedzali jej goście. Nie zabraknie wzruszeń, zabawnych anegdot i przede wszystkim prawdziwych, niewyreżyserowanych historii i emocji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×