Afera fryzjera

program rozrywkowy, Polska Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa, Polska 2019

Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa ciągle rośnie. W nowym sezonie aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem źle prosperującym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. To urodzony drapieżnik, który zapewni widzom dodatkową dawkę adrenaliny. Nie będzie łatwo!

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Maciej Wróblewski

Afera fryzjera w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Maciej Wróblewski

Opis programu

ZwińRozwiń

Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet dobrze umyć głowy klientom, obsługa salonu to porażka, a czystość to tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie wady zakładów fryzjerskich i braki pracującego w nich personelu. Kiedy będzie trzeba nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Bez ostrej reprymendy też się nie obejdzie! Jedno jest pewne! Nowy prowadzący stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej, będzie po prostu dobry.

Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie W niewielkim Kaliszu Pomorskim znajduje się dziesięć salonów fryzjerskich. Wśród konkurencji swój zakład pracy przędzie także Kasia. Fryzjerkę los nie raz boleśnie doświadczył. Mimo tego, kobieta z podniesioną głową próbuje rozkręcać swój biznes. Kasia otwarcie przyznaje, że walka w pojedynkę nie jest kolorowa. Wizyta Maćka Maniewskiego ma ją podnieść na duchu. Jak to w każdej "Aferze fryzjera" bywa nie obędzie się bez dokładnego spenetrowania salonu. Co ciekawego znajdzie Maciek? Mnóstwo PRL-owskich wałków i turystyczną myjkę, którą można przestawiać w każde dowolne miejsce. Ponadto mimo ogromnej sympatii do Kasi, Maciek dostrzeże w jej warsztacie pracy mnóstwo uchybień. Fryzjerka nie myje klientom włosów, nie stosuje się do zasad higieny i działa chaotycznie.... Początki zawsze bywają trudne. Dalsza współpraca przebiegnie nieco przyjemniej. Maciek postanowi przygotować dla Kasi małą niespodziankę, aby docenić jej ciężką pracę.

Komentarze

Skomentuj
 • gwiazda (gość)

  kazda szkola ma nauczycieli,egzaminy itp.,jak to jest?,ze te Panie fryzjerki niczego w tych szkolach nie nauczono,jak zostaly dopuszcone do zawodu?

  10.06.2020 21:13
 • uiloi (gość)

  wróblewski jest super

  29.05.2020 12:42
 • Gola (gość)

  Blagam Panie Macieju Wroblewski o powrot do programu Afera fryzjera.Niemam nic do Pana Maniewskiego ale niema talentu do prowadzenia tego programu.Wroblewski urodzony Talent.

  02.03.2018 19:23
 • Krysia (gość)

  PAN MANIEWSKI JEST W PORZADKU NIE OPUSZCZA PROGRAMU I NIE PORZUCA SWOICH WIDZÓW! JEST DLA NAS A TO DUŻO!

  01.03.2018 10:26
 • Halina Grądys Tychy (gość)

  Panie Maniewski oglądałam dzisiaj program z Panem w TVN Style Mam 65 lat i też chcialabym byc bombowo obcięta. Może Pan zorganizuje taki pokaz w Tychach.Kobiety w kwiecie wieku też chcialy by być modne i ładnie obciete Prosze podjąć takie wyzwanie pozdrawiam

  19.02.2017 10:45
 • Oliwia.B (gość)

  Pan Panie Maniewski nie nadaje się do prowadzenia jakiegokolwiek programu. Maćku W. prosimy wróć do programu :-)

  30.10.2016 19:13
 • Mariola (gość)

  Nowy prowadzący jest dramat.

  21.10.2016 18:20
 • Konrad (gość)

  No to stacja TVN dała popis! Jak już wpadliście na tak świetny pomysł ze zmianą prowadzącego to idźcie za ciosem, zmiencie prowadzących w innych programach na równe znakomitego jak pan Maniewski. Wtedy już nic nie będziemy oglądać i przejdziemy na inne kanały...

  10.10.2016 21:40
 • daria elblag (gość)

  Masakra jakas, moze i ten nowy prowadzacy sie zna na fryzjerstwie ale za hu...nie ma charyzmy takiej co wroblewski. Ja chce ogladac tylko wroblewskiego inaczej przelanczam program, tylko WROBLEWSKI to jest prawdziwy gosciu.

  04.10.2016 14:15
 • Widz (gość)

  Dlaczego zmieniony jest prowadzący? Co to jest!! ten nowy gościu się nie nadaje. Czy TVN tego nie widzi

  02.10.2016 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×